Circuit Defenders: jeszcze jeden DTD

W pułku «башнезащитников» dodawanie. Następcą tradycji Desktop Tower Defence stała Circuit Defence, gra, przynajmniej претендующая na oryginalność. Nie będę opowiadać istotą DTD, na rzecz wielu zna. Jeśli nie, to kilka minut w Google szybko wprowadzi cię w temat.

dtd.jpg

Tak więc, historia… Stop, co tu może być fabuła? Go nie ma. Ma układ (sic!) z kłaść ścieżkami, skraplacza i chip Bluetooth, z którego od czasu do czasu выкатывают czołgi i transportery. Przy czym tu Bluetooth i czołgi? To pytanie nie do mnie, a do deweloperów, u nich i zapytaj…

Zamyśliłem się. Tak więc, z chip Bluetooth chip Sector 3 (to tak jakby twórcy) czołga się czołg. Naszym zadaniem jest nie dać jej to zrobić, понастроив na trasie różnego rodzaju broni-турелек. Żart polega na tym, że technika nie jest głupi, czołga się po ścieżkach, ale i strzelać, co w teorii powinno radykalnie odwrócić strategię. En figa. Недобитую broń czasami taniej jest wymienić pięć nowych, a strzelanie często prowadzone są ściśle według pierwszej wieżyczki, która od czasu do czasu zamiana. Zestaw działek praktycznie standard: karabin maszynowy, artyleria, miotacz ognia, rakiety i laser, który zadaje obrażenia tylko osobiste cele. Plus do tego молниемет, «лечилка» i jakiś «radar». «Zamrożenie» nie jako klasa, chociaż biorąc pod uwagę szybkość gry sterowanie może, od czasu do czasu wyświetlenia okna z tła i wprowadzając minimalne zmiany: w przeciwieństwie do pozostałych DTD zbudować nieprzeniknioną linię obrony tutaj bułka z masłem. Ach tak, «bossów» i «летуны» również brak. Zarządzanie priorytetem celów nie można przenosić wieżyczki nie można, chociaż możliwość aktualizacji nie odejdzie. Zabawa «sztuczka» — możliwość zobacz na polu bitwy z тулери zabawny, ale żadnej praktycznej korzyści nie ponosi. Można również tworzyć własne poziomy lub przesłać poziomy, wykonane przez kogoś innego. Okno About jeszcze dumnie chwali się obsługą Physix, żadnych wskazówek na którą, co prawda, nie została zauważona.

Trzeba też wspomnieć o grafikę, naprawdę wartych pochwały na tle wielu kolegów według gatunku i krzywej interfejs, dzięki któremu nie tylko pamiętam najbliższej rodziny deweloperów w linii żeńskiej.

Cena zabawy — od 10 do 20 dolarów w zależności od wersji, w wersji demo dostępne są tylko 3 poziomy.