CrossOver Games — zabawny Mak

Zwrotnica GryJeśli nie możesz żyć bez gier komputerowych, a ich liczba w systemie Mac OS X, delikatnie mówiąc, nie podoba się — ta wiadomość specjalnie dla ciebie. Tak więc: firma CodeWeavers aktualizuje swoje oprogramowanie do emulacji systemu Windows-gry na komputerach mac CrossOver Games do wersji 8.1.0.

I mimo, że w tej wersji trochę aktualizacji, wszystkie one zasługują na uwagę. Po pierwsze, zostały poprawione błędy, обнаружившиеся w nowym systemie operacyjnym Snow Leopard. Teraz właścicielom «Barca» będzie można nie tylko komfortowo grać w różne gry dla systemu Windows (w których «Gothic 3», wszystkie części Half-Life, Prey, The Elder Scrolls IV: Oblivion i inne kultowe i popularne gry), ale po prostu zarejestrować program — był taki zabawny błąd.

Po drugie, a jest to szczególnie spodoba się fanom oderwać zombie na kawałki, aktualizacja zawiera wbudowaną obsługę drugiej części Left 4 Dead i naprawia bug z obsługą mikrofonu w czacie głosowym Steam. W sumie, to wsparcie dla Left 4 Dead 2 jest kluczowym punktem w wydanej aktualizacji — nie na darmo, twórcy nazwali aktualizacja kodowej nazwie Zombie Mallard.

Dla nowych użytkowników programu CrossOver Games koszt licencji wynosi $40, a to za aktualizacja z poprzedniej wersji, deweloperzy nie będą wymagały nie grosza.