Hordes of orcs: zerwane wieży…

Hordes of Orcs jest typowym przedstawicielem biurowych time killer’ów, czyli zabawek, przeznaczonych do zabijania biurowego czasu podczas обеденногого przerwy, brak szefa, itp., Odpowiednio, oczywiste i wszystkie klasyczne objawy klasy: ogromna grywalność i wciągająca rozgrywka.

W skrócie, gra należy do popularnego w narodzie klasy gier tower defence a.k.a. «zabij wszystkie potwory, dopóki nie przeniesiono z punktu A do punktu B». Właściwie, to musiał robić. Budujemy ochronne labirynty, трясемся nad wskaźnikiem many (przydatna innowacja: pozwala przedłużyć swoją agonię) i budujemy gospodarkę na zasadzie «oblałem trzech orków — zbudował wieżyczkę, zdobył kilkanaście — zbudował wieżyczkę lepszy». Pomimo całej głupota procesu, co dzieje się na ekranie akcja wciąga i jest w stanie dostarczyć wiele godzin radości…

Teraz oo, złe wieści. Grafika w grze jest szczerze kurewska. Kilkanaście wielokątów na potwory, облезлые tekstury, przerażające efekty poziomu, «wyrwać oko», słowem, jakość grafiki — w najlepszych tradycji niezależnego radziecki игростроя końca lat 90. W takim przypadku zawsze to «coś pięknego» skandalicznie hamuje na PPC maszynach, które mogą ciągnąć gdzie jako bardziej przyzwoitą grafikę. No i вдовесок cena: 25 zielonych rubli za przyjemność grać ponad godzinę.

Słowem, zabawka jest co najmniej kontrowersyjna. Jeśli pragnienie, aby spróbować zagrać — huśtawka, nagle się spodoba… Jeśli w postaci zrzutów ekranu i ceny w gardło trzyma żelaznego uścisku ropucha, to po prostu ciesz darmowe gry oparte na przeglądarce, Desktop Tower Defence, dobra, nie jest gorsza.