Kill monty: zastrzel ich wszystkich

Dziś przedstawiam na twój sąd трэшовую rzemiosła pod tytułem Kill Monty studia Freeverse, znanej w ogóle, to świetne zabawki.

killmonty.jpg

Przekonać o Kill Monty jest bardzo prosta. Weź pierwszy Alien Shooter, daj go тупейшей рисованой grafiką i zmniejsz zestaw broni. Następnie umieszczamy bohatera (bohaterkę) w мааалнькую zamkniętą komórkę i na przemian wpuszczamy tam przez drzwi zombie-makaków, osób prowadzących tylko drogę «na wprost». Otrzymał kulę makaki latać na kawałki, pozostawiając za sobą brudny намалеванные ślady krwi. Dodaj widowiska można, швырнув w stado przeciwników granatem, otrzymując w ten sposób podwójna wytchnienia. Za chwilę drzwi się otworzą i najgłupszy massacre będzie kontynuowana. Od czasu do czasu trzeba będzie oferować broń, która pozwala szybciej chcą zniszczyć wrogów lub докучающих босов… Odbyły się kolejną «falę»? Proszę powtórzyć.

Dla siebie nie rozumiem, na czym polega urok zabawki. Crimsonland, Alient Shooter, Deadhunt i Monster Madness lepiej nie będzie, niech i są dostępne tylko pod systemem Windows. Natychmiast — głupi thrash-action za żałosne 20 dolców.