Machinarium — graj w arcydzieło (noworoczny pakiet)

I nadejdzie czas, gdy ducha ludzkiego na ziemi nie pozostanie, a światem będą rządzić tworzenia z metalu i krzemu. I będzie to społeczeństwo jest podobne do tego, co było u ich twórców,

i powstać system życia, w której znajdzie się miejsce dobra i zła, miłości i nienawiści. I przyjdzie ten dzień, gdy obojętność i smutek zrodzi odwagę i miłość. Książka Машинариума h. 3. 2.

Pomimo faktu, że gra wyszła kilka miesięcy temu, wśród prawdziwych koneserów gatunku, Machinarium uzyskał status «адвенчурной ikony». Zaangażowany w rozwój game czeskie studio Amanita Design, na czele z Jakubem Дворским, powszechnie znaną serią gier Samorost.

Fabuła gry opowiada historię robota Josepha, który mieszka w mieście, które powstało na naszej planecie-złomowisko, stworzonej niegdyś ludźmi. Nasz żelazny przyjaciel zrządzeniem losu okazuje się wyrzucony na margines życia, to właśnie tam zaczynamy podróż po wyjątkowej Машинариуму. Rozwiązując ciekawe закадки, przenikając w głąb miedziano-metalowego świata, zapoznanie się z nowymi postaciami, obserwując wspomnienia Josefa, możemy проникаемся do niego sympatią, i namacalny kawałek uczuć burzliwych nie tylko jego, ale i każdego z nas.

Mechanika gry projektu Machinarium wchłania wszystkie najlepsze cechy z poprzednich gier studia. Twoim głównym zadaniem jest zbadać lokalizację, aby znaleźć wszystkie niezbędne elementy, a następnie złożyć je w ogólny obraz. Co jest miłe, tutaj prawie nie ma potrzeby-pixel poszukiwaniu elementów układanki, ich rozmieszczenie jest dość logiczne, o wiele trudniej jest zrozumieć co zrobić z tym lub innym przedmiotem. To jest bardzo znaczącym momentem w гейплее, gra nie męczy i daje możliwość, aby uzyskać przyjemność z rozwiązywania zadań z pomocą swoich zdolności umysłowych.

To, co uderza w grach Jakub Dvorsky w pierwszej kolejności, a więc wizualną przestrzeni gry. Uwaga: ścianki poziomów stanowią obrazy artysty, wykonane na bardzo wysokim poziomie. Każde miejsce nie повторима i zawiera masę na pierwszy rzut oka nie znaczących szczegółów, czasem po prostu warto się zatrzymać i zacząć traktować elementy dekoracyjne jak dzieło sztuki w galerii muzeum.

W grze jest to, że jest całkowicie samowystarczalny, przynoszącym ogromną przyjemność podczas gry lub nie jej. Muzyka, dzwonki, w stylu ambient, napisane specjalnie dla gry Thomasem Двораком, będą jeszcze bardzo długo przypominać o wspaniałym podróży w świat Машинариума.

Nie ma sensu pisać o tym, że gra wykonana w technologii Flash, nie ma nikogo znaczenia to, że jej rozmiar jest mniejszy podłodze-gb, czy warto pisać o tym, że wiele wydanie dać ocenę 9 na 10. Machinarium to wydarzenie, zdarzenie nie jest dla wszystkich, to studyjnych, adresowany do tych, którzy lubią авантажные światy, szczere uczucia i fascynujące zagadki.

Chyba dość torturować oczekiwaniem, teraz musisz spróbować tego dzieła sztuki, pierwsze poziomy są dostępne dla wszystkich, do przodu, do przygody.

Śpieszcie się! Do 26 grudnia działa скида w 60%, a nie 25$ cena gry wynosi 10$. Świąteczny pakiet zawiera Machinarium (w wersji dla Mac, Windows, Linux) + Soundtrack + Samorost 2 + Soundtrack do Samorost 2. Czas na zakupy.

Strona projektu Machinarium