Spore demo: domowe zoo

Nie tak dawno ukazała się wersja demonstracyjna projektu Spore, gry, którą wielu fanów czekają już nie pierwszy rok. Nie, nie muszę wspominać «stalkera» z Дюками Нюкемами, oni tu nic do rzeczy… zamyśliłem się :)

Tak więc, plan nie do powstrzymania. Trzeba ani dużo ani mało stworzyć własną cywilizację, pamiętając o jej drogę od najprostszej одноклеточной osobniki do wyjścia w kosmos. W wersji demo tego całego przepychu nie ma, ale jest jeszcze coś… Spore Creature Creator jest wersji demo aplikacji do tworzenia własnych stworzeń. Tak po prostu: bierzemy tułowia, zmieniamy proporcje, rozmiar, dodajemy na życzenie ręce-nogi-głowy w dowolnej ilości, umieszczamy oczy, uszy, skrzydła, rogi i kopyta, dostajemy неведому stworzenie z określonego zestawu umiejętności. Natychmiast zwierzątko można pokolorować lub zobacz «w rzeczywistości», zmuszając śpiewać, tańczyć lub gryzienia. Taka oto tamagotchi 21 wieku.

Rzecz w tym, że nawet z ograniczonym zestawem «części», wchodzących w konstruktora można stworzyć ogromną ilość różnych osobników, dobra edytor stworzeń prosty do nauczenia się i nie ogranicza lot chorej wyobraźni. W rzeczywistości, nawet jeśli przyszła gra was nie interesuje, spróbuj poćwiczyć z własnymi зверюгами, proces ten jest niezwykle wciągająca.

cre_dogofly-06846f68_sml.jpg

Nie ominie twórców i aspekt społeczny: za pomocą prostych działań wyniki wysiłku można przesłać na serwer Spore, nagrać i umieścić na Youtube film lub zrobić sobie avatar.

Повозившись z konstruktorem kilka dni autorytatywnie oświadczam, że jest on bardzo interesujący sam w sobie, tak, że w kolejce na grę już można nagrywać, rzecz wygląda bardzo kusząco.

Świetna wiadomość właścicieli макбуков: bez względu na świetną grafikę, gra dobrze chodzi i na samochody z zintegrowanym GMA 3100, starsze modele akceleratorów nie są obsługiwane. Zresztą, rzemieślników z TUAW znaleźli jednak sposób na uruchomienie gry i na starym «sprzęcie».

P. S.: język polski gra uważa ojczystym, co cieszy podwójnie :)