Aplikacja 1Password Pro touch otrzymuje zupełnie za darmo

Aplikacja 1passwordZ okazji Dnia Dziękczynienia, który jest obchodzony w stanach ZJEDNOCZONYCH, firma Agile Web Solutions organizuje akcję – zupełnie za darmo rozdaje użytkownikom aplikacja 1Password Pro touch, która zwykle kosztuje 7,99 dolarów. Promocja potrwa do pierwszego grudnia.

Program 1Password Pro touch – to menedżer haseł, w którym użytkownik może przechowywać wszystkie potrzebne mu hasła do różnych stron internetowych, a także informacje dotyczące kart bankowych. W końcu dzięki funkcji «wytnij – wklej» w przeglądarce Mobile Safari użytkownik może korzystać z dowolnego zabezpieczoną hasłem stronę, a nawet robić zakupy w Internecie.

Do synchronizacji aplikacji na iPhone/iPod touch z komputerem, należy zainstalować odpowiednią wersję programu i na Mac.

Wersja aplikacji 1Password Pro touch, który otrzymuje za darmo, zawiera w sobie i kilka nowych funkcji, takich jak foldery dla lepszej organizacji danych, kopiowania informacji z kilku pól, a także nowy oryginalny tryb przełączyć się z aplikacji do przeglądarki.

Jeśli poprzednia wersja aplikacji jest już u użytkownika, aby uaktualnić go do najnowszej, należy koniecznie wykonać kopię zapasową wszystkich danych, a dopiero potem usunąć starą wersję 1Password Pro touch, zainstalować nową i powrócić do aplikacji wszystkie informacje.

No i link do App Store, oczywiście.