Cellar — mobile vinoteka

Nadzieję, że zapisałeś się na nasz głośnik wysokotonowy-kanał. Dzięki niemu można nie tylko szybko dowiedzieć się o nowych postach na MacRadar, ale i zapoznaje się z życiem ciekawych ludzi, profesjonalistów w swojej dziedzinie, korzystających w swojej pracy produkty Apple. Kilka dni temu na twitterze był link do materiału o utalentowanym sommelier z Ukrainy, w kontynuacji tematu prezentujemy państwu narzędzie dla koneserów i kolekcjonerów win.

Cellar jeden z tych programów, przeznaczonych dla osób zafascynowanych określonym tematem — w tym przypadku jest to Wino i jego zbieranie.

IMG_0491.APG

Struktura Cellar składa się z czterech sekcji: «piwnica», zawierający listę win kolekcji, to «Liste» — wykaz wina życzeń, które jeszcze się nie spełniły, «Garaż», gdzie przechowywane są butle z pod win pozostawiła dobre wrażenie, i Śmietniczek, dokąd udadzą się picie nie оправдавшие twoich nadziei. Taki układ partycji, oraz ich wspaniały wygląd, sprawia, że praca z programem jest bardzo przejrzysty i prosty.

IMG_0477.APG

IMG_0479.APG

Jak tylko w twoje zdolne ręce trafi nowa butla z szlachetnym napojem, warto wprowadzić je do bazy Cellar. Należy zauważyć, że jest to część realizowane z najwyższą щепетильностью: producent i nazwa wina, jego cena, rocznik, odmiany winogron, ranking, notatki, a nawet to, kim jest pijany ta lub inna butelka.

IMG_0492.APG

Tak samo butelkę wina można uchwycić wizualnie. Do tego w programie realizowane są specjalne narzędzia: wybór butelki z trzech szablonów (winowy duża, mała i dla win musujących), wybór koloru butelki i pokrywy, możliwość zrobić zdjęcie etykiety i umieścić ją na wirtualny naczynie.

IMG_0485.APG

Osłona programy wykonywane na najwyższym poziomie, wspaniałe animacje przy przejściu od sekcji do sekcji, wysokiej jakości grafika, logiczne rozmieszczenie elementów sterujących, wzajemnie przydatne praca w pozycji pionowej, jak i poziomej trybach. Mimo wszystko te «wodotryski» prędkość pracy Cellar nie jest zadowalająca, przynajmniej to jest prawdziwe dla małej kolekcji. Chyba jedyne co rozczarowało to brak szablonu butelki z zakrzywionym szyjką dla Jean Paul Chesnay.

iTunes-1.jpg

Cena dla aplikacji tego rodzaju jest dość pokaźna — 2.99$, ale nie zapominajmy, że jest to cena dla ludzi z pasją, którzy dla ukochanego potomstwa nic nie przeszkadza.

Strona aplikacji w AppStore