W App Store można znaleźć wiele органайзеров i To-do menedżerów dla każdego smaku i koloru. Jednak unikalnych aplikacji, wykonanych z miłością, jednostki wśród setek i Clear — jedno z takich.

Co to jest tak dobry ten program? W pierwszej kolejności, do jego powstania przyczyniają się udane i utalentowani twórcy, informuje Cult of Mac. To Phil Ryu (Phill Ryu) i David Лэнхем (David Lanham), autorzy aplikacji wchodzących w бандлы MacHeist, właściwie gry The Heist i programy Classics (która stała się pierwowzorem iBooks). Ich autora jest także właścicielem i Twitter-klient dla systemu iOS, Twitterrific. Do Rue i Лэнхему w pracy nad Clear dołączył i Dan Канселл (Dan Counsell) z Realmac Software developer отличнейших programów dla komputerów Mac.

Specjalna aplikacja Clear sprawia, że niezwykły animowany interfejs. Nawet najbardziej оголтелые początkujący łatwo skończyć z systemem Clear i na alternatywy po to uwagi zwracać istnieje ruch nie będzie. O zaawansowanych użytkownikach urządzeń przenośnych Apple i nie ma mowy: dla nich praca z Clear będzie zbliżona do zabawnej grze. Mówić o rozwiązaniu można długo, ale promo-wideo godnie tysiące wypowiedzianych słów na temat Clear:

Clear for iPhone (Coming Soon!) from Realmac Software on Vimeo.

Do App Store organizator jeszcze nie dotarł. Jednak na miejscu Realmac istnieje możliwość zapisać się na powiadomienie przez e-mail. Chętni zostaną powiadomieni natychmiast, jak tylko Clear stanie się dostępny.