Enso∙Dot — trenujemy szare komórki białymi точечками.

Brothers, hermanos, frères, kardeşler, bracia, 兄弟, veljiä. Z czym masz kojarzą «marka bracia»: pierwszy samolot, kina zorza, klasyka literatury fantastycznej, może być boks lub rock muzyka. Teraz do tej listy można dodać braci Kieffer (Kieffer Bros. LLC) z ich bogactwa zagadek Enso∙Dot.

Kontynuujemy «радарить» dla ciebie gry. Enso∙Dot stworzony dla miłośników поморочить sobie głowę. Idea gry jest bardzo prosta, trzeba połączyć kropki i kółka w określonej kolejności.

IMG_0292.APG

Zadana sekwencja znajdują się w górnej części ekranu, może to być kółko-punkt lub okrąg-okrąg-punkt. W miarę postępów w grze kolejności będą coraz bardziej złożone, a liczba точко-kółek będzie wzrastać.

IMG_0302.APG

Gra obsługuje standardowe iPhone-żetony: boisko do gry można skalować dwoma palcami, wyczyść bieżący postęp poziomu można потряхиванием telefonu.

IMG_0304.APG

Wszystko w grze 6 części, składających się z 10 zagadek w każdej. Jeśli pierwsze poziomy, które wywołają u ciebie tylko uśmiech, dotykając zadań z szóstego dziesiątka entuzjazmu i tak będzie podobnie duży.

IMG_0300.APG

Jak i w wielu zagadek, niewłaściwym początek może doprowadzić wszystkie swoje wysiłki na nie.

IMG_0303.APG

Nie da się nie zauważyć przyjemny styl, w którym wykonana gra. Minimalizm, połączenie czerni i bieli, nie odwracają się od zastanawiania się nad kolejnym zadaniem.

IMG_0294.APG

Wraz z Enso∙Dot w dorobku braci Кифферов jest lite-wersja Enso∙Dot Zen, za pomocą której można spędzić czas nad двадцатю pięcioma poziomami i podjąć decyzję o zakupie pełnej wersji.

IMG_0306.APG

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną główną twórców, poza Enso∙Dot, fanów akcji warto zwrócić uwagę na Hyper Puck.

Cena Enso∙Dot w AppStore wynosi 0,99$.

Strona domowa projektu

Enso∙Dot (full version) w AppStore

Enso∙Dot Zen (light version) w AppStore

Hyper Puck w AppStore