Gry dla iPhone: ATCPro — pierwszą rzeczą, pierwszą rzeczą, samoloty

Tych, którzy nocami siedzieć za Microsoft Flight Simulator, kto ten kochaś czytuje żywy dziennik lotnika-trucker Leahy, tych, którzy nie obchodzi mamrocząc w radio na żywo i droga startowa na wyspie Świętego Marcina, będzie miał na duszy gra ATCPro.

Posiadaczem telefonów od Apple ze stażem ponad jednego roku, na pewno znana gra Flight Control, która stała się można powiedzieć ikoną AppStore. Koncepcja ATCPro podobna, jednak istnieje bardzo poważne różnice w zarządzaniu i rozgrywce.

IMG_0566.APG

ATCPro to symulator pracy menedżera «Kręgu» i «Podejścia» w jednej osobie. Ekran iPhone służyć jako monitor do wyświetlania powietrza otoczenia. Pierwsze poziomy będą wprowadzane икрока z zasadami zarządzania. W odróżnieniu od Flight Control, sterowanie samolotem, należy za pomocą poleceń, na przykład: zmienić kurs o 45 stopni lub zdobyć w wysokości 6000 stóp. Warto zauważyć, że sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne.

IMG_0575.APG

Oprócz tego, w grze są specjalne przyciski: Takeoff — zezwala na samolot startu, Release — przekazują statek powietrzny lokalnego диспетчерскому pozycji do dalszego śledzenia, przycisk Land zezwala na lądowanie. W ten sposób nie dokonuje bezpośredniego sterowania samolotami, jednak отлеживаете i dostosowują ruch statków w danym obszarze w określonych kierunkach.

IMG_0578.APG

Projekt gry jest zadowolony z ich правдоподобностью, niech żyją Google-mapy! Te elementy rozgrywki, które należy zaznaczyć, dobrze widoczne na tle (samoloty, pasy startowe). Efekty dźwiękowe są dość skromne, chciałbym większego zanurzenia się w świat lotnictwa.

IMG_0577.APG

W przyszłych wersjach chciałbym zobaczyć takie niezbędne atrybuty powietrza wiadomości, jak zmiany pogody, dzienne poziomy i jeszcze większą liczbę miast.

W porównaniu z innymi grami tego gatunku (symulator kontroli ruchu lotniczego), ATCPro ma największą dawką realizmu. Wszystkie opinie w AppStore pozytywne, z życzeniami na rzecz poprawy i rozwoju projektu. Cena gry w dane chwili wynosi 1.99$.