Gry dla iPhone: Geomaster — plac zabawa w nowy sposób.

Wszyscy wygłupialiśmy gra w miasta. Pamiętacie? Archangielsk — Kraków, Tychy — Ankara, no, itp. Francuskie twórcy Visuamobile kilka zmienili koncepcję, выкатив na przestrzeni AppStore nie gra, nie jest to program do nauki. O tej aplikacji na TUAW.com napisałeś: «Z Geomaster geografia staje się zabawa — to czysta prawda».

Istotą gry jest to, że by wskazać palcem palcem w «globe» jak najbliżej wymaganej geograficznego cele. Odległość między określonym miastem i miejscem zaznaczonym przez ciebie będą brane pod uwagę przy obliczaniu punktów. Jeszcze jednym ograniczeniem jest czas, w ilości 10 sekund.

IMG_0464.APG

Każdy poziom wymaga, aby zdobyć określoną liczbę punktów.

IMG_0466.APG

Geomaster nie ogranicza się jedynie do wyszukiwania miast, są inne tryby: europejskie, azjatyckie, latyno-amerykańskie kraju. Musisz jak najszybciej «rozpoznać» całą mapę regionu.

IMG_0461.APG

Większość graczy wykrywają luki w wiedzy na kontynencie afrykańskim, tak, od razu wskazać miejsce, gdzie znajduje się państwo Джибоути nie jest łatwe.

IMG_0475.APG

Dla tych, którzy uważają się za doświadczonym podróżnikiem, nie będą problemem zadania отгадыванию amerykańskich stanów. I zupełnie hardcore będzie mapa z prowincji Francji, jeśli oczywiście nie francuz.

IMG_0471.APG

Cena gry w AppStore wynosi 0.99$. Po przejściu Geomaster można zwrócić się do serwisu Yandex — Gra w Miasta i wypróbować swoje umiejętności na prawdziwych przeciwników.

Strona Geomaster w AppStore

Strona Geomaster Light w AppStore