Gry dla iPhone: Quizarium — virtual brain-ring

W lutym tego roku pisaliśmy o grze, która wstrząsnęła rosyjskie appstore-społeczność. Nazwa tego cudu było Charadium. Niewiele myśląc, twórcy On5 zaproponowali nową zabawę, w pierwszej kolejności obliczonego na fanów transmisji «Własna Gra» i innych inteligentnych show. Dosięgnąć Quizarium i zobaczymy, co z tego wyszło.

Sens gry jest dość prosta. Uczestnikom zadaje pytanie, na które należy odpowiadać pierwszym z pierwszych. Jeśli zadanie okazało się zbyt trudne, po upływie kilku sekund, litery wyrazu zaczynają się otwierać. W końcu to prowadzi do konkursu na szybkość wydruku.

IMG_0502.APG

Będąc w Quizarium-e, pierwsze co przychodzi na myśl — to jest czat!. Jakaś część prawdy w tym jest. Pokoje dla graczy są podzielone według kategorii i poziomu trudności, można tworzyć własne motywy. Jest tutaj i po prostu czat, dla tych, którzy жаждит komunikacji.

IMG_0498.APG

Starają się grać «z гуглом na przewagę» nie udać, wielu doświadczonych graczy od razu odpowiada na najbardziej trudne pytania. Nie można powiedzieć, że kwestionariusz programy mały, jednak za pierwszą godzinę można doskonale się złapać kilka powtórzeń. Pozytywny można uznać kątem możliwości uzupełnienia bazy pytań na własną rękę.

IMG_0499.APG

Spectacled system Quizarium opiera się na powszechnie znanej мультиплеерной systemie Plus+, otwierając dostęp do różnych nagród i ocen. Gracze mogą ocenić ten lub inny pytanie, wspólnie można zbanowany неугодного użytkownika lub podziękować mu za dobrą odpowiedź.

IMG_0500.APG

Dla naszej maszyny do braci, twórcy przygotowali stronę z logo, ikon i prasową, takie podejście do sprawy godne pochwały.

Projekt graficzny Quizarium przypomni użytkownikom Mac OS o słynnej icq klienta Adium. Ponadto, na zmianę dostępne jest jeszcze kilka nie mniej spektakularnych skór. Jeśli wizualnie Quizarium wygląda na cztery z plusem, to sam «czat» czasem działa nie stabilnie, szczególnie duży dopływ ludzi.

IMG_0503.APG

Wszystkie te wady i zalety po prostu blado przed statusem gry — Free. I choć reklamy w grze jest obecny, jego pojawienie się jest ściśle ograniczona i nie sprawia większych niedogodności. Polecam wszystkim «мозголомам» kraju :)