iCarLibrary — автоэнциклопедия

Kontynuujemy tematykę pięknych i szybkich samochodów. Dość często, w męskim zespole występuje spór w sprawie charakterystyki auto o których pozostaje tylko marzyć. Prowadząc rozmowę z piękną damą, więc nie warto się zrelaksować, nowoczesna femina jest w stanie zaskoczyć swoją wiedzę. Co by nie wpaść w pułapkę miej zawsze w kieszeni iCarLibrary.

Trzymaj w kieszeni ale nie zapominaj, że dzięki MacRadar, iCarLibrary może być i u uroczej blondynki naprzeciwko.

Aplikacja jest bibliotekę zagranicznego przemysłu motoryzacyjnego. Baza zawiera informacje o 850-i samochodach z całego świata, prezentowane 47 producentów samochodów. Oprócz modeli produkowanych seryjnie, istnieje szeroki wybór różnych samochodów koncepcyjnych.

IMG_0551.APG

iCarLibrary oferuje różne rodzaje rankingu. Samochody mogą być grupowane według: siły, szybkości, kosztów i oczywiście jest dostępny поик według marki i modelu.

IMG_0553.APG

IMG_0556.APG

IMG_0561.APG

Okno informacji o wybranym samochodzie, zawiera następujące dane: model, cena, rok produkcji, moment obrotowy, typ silnika, skrzynia biegów, prędkość maksymalna, zużycie paliwa, kraj, producent, typ hamulców, moc, typ fabryczny gumy, pojemność silnika.

IMG_0558.APG

Jest tryb mapowania na różnych parametrach.

IMG_0559.APG

W tym momencie stworzenia krajowego przemysłu motoryzacyjnego w iCarLibrary nie są, jednak za to winić twórców programu język się nie włącza. W załączniku znajduje się formularz, przy pomocy którego można zaproponować, aby wprowadzić do bazy danych zaginionych marki lub modelu.

Interfejs iCarLibrary kilka niezdarna, ale przyjemny i dość wygodny. W programie są jeszcze pewne niedociągnięcia, pozostaje mieć nadzieję na to, że w przyszłych wersjach zostaną one poprawione. Koszt programu w AppStore 0.99$.

Strona iCarLibrary w AppStore