Jailbreak iPhone 3GS

Program 9 to 5 Mac, powołując się na Cult of Mac, informuje, że programista, znany pod sieciowym pseudonimem Geohot, stworzył nowe narzędzie jailbreak, za pomocą którego można włamać się do każdego iPhone ‘ a i iPhod Touch, w tym iPhone 3GS 8 gb iPod touch z nową wersją BootROM.

02_Jailbroken

Program nazywa się Blackra1n RC2, i z jej pomocą smartfona i odtwarzacz każdej generacji od Apple można przygotować się do dalszej zabudowy w nich aplikacji, nie zatwierdzonych przez Apple, za pomocą pojedynczego kliknięcia. Dzieje się proces w ciągu 30 sekund. Jednak ważne jest, aby pamiętać niektóre funkcje pracy za pomocą Blackra1n RC2. Po pierwsze, jailbreak nie oznacza разлочку smartfona. Po drugie, po każdym restarcie urządzenia z nowym BootROM należy użyć Blackra1n RC2 na nowo, w przeciwnym razie wszystkie wyniki włamania zostaną utracone. Także, jeśli jailbreak RC1 już zadziałał na określonym urządzeniu, użytkownik nie ma potrzeby stosowania Blackra1n RC2. Ponadto, narzędzie to rozwiązuje problem z instalatorem Icy od firmy RipDev. Wreszcie, Blackra1n RC2 jest kompatybilny z platformami Windows i Mac.

Program pobrać można na stronie internetowej blackra1n.com. Prowadząc własny разлочкой i jailbreak iPhone, bierzesz na siebie całą odpowiedzialność za to. Nie zapomnij ;-)

Aktualizacja. Komentarz od naszego czytelnika Deavy:

Tak, unlocker na 3.1.2 póki co nie ma. Dlatego NIE ОБНОВЛЯЙТЕСЬ, JEŚLI UŻYWASZ ULTRASN0W!

Można w post dodać dużymi czerwonymi literami %)