Masowa psychoza: produkty Apple wybucha

взорвавшийся iPhoneApple mają do czynienia z wadliwymi w pracy iPhone ‘ a i iPod – przecież już sam generalna Komisji Europejskiej ds. ochrony konsumentów zażądał rozważyć. Przyczyną takiej uwagi do problemów w pracy telefonu i odtwarzacza stały się przypadki wybuchów.

Najpierw 18-letni francuski nastolatek skarżył się na to, że iPhone jego dziewczyny eksplodował i psychiczny mu oko. Następnie mieszkaniec Holandii poinformował, że jego smartfon wybuchł na fotel auto i spalił tapicerkę. Wreszcie, 47-letni brytyjczyk powiedział, że iPod jego córki zaczął wydawać sizzling dźwięki i eksplodował, kiedy został odrzucony na bok.

Klienci oskarżony o brakach Apple, ale przedstawiciele firmy na tyle pewnie twierdzą, że jeśli problem istnieje, to ona jest w akumulator litowo-ионовых baterii. Baterie te są używane w urządzeniach przenośnych, jak telefony i laptopy, bo są one bardziej wydajne, ale w tym samym czasie bardziej się grzeją. I właśnie grzanie mógł sprowokować wybuch – i właśnie baterii, a nie telefonu. I to tylko w przypadku, gdy akumulator jest rozgrzany znacznie więcej 45 stopni Celsjusza.

Ciekawe, że Apple przyjętych ten problem, zintegrowała swoje gadżety wyłącznik, który automatycznie jest uruchamiany w przypadku, gdy bateria się przegrzewa. I jeśli telefon wybucha, to dlatego, że wyłącznik nie zadziałał.

Również u pracowników Apple i nie ma wątpliwości co do tego, że telefony i naprawdę eksplodował. Na przykład, film w Internecie z rekordem wybuchu smartfona pokazał, że iPhone pracował nawet po tego samego wybuchu. Ogólnie rzecz biorąc, zespół Apple zgodziła się przeprowadzić śledztwo: ale tylko zbadać взорвавшиеся smartfony, aby zrozumieć, w czym był problem.