NewsBox — wiadomość dnia.

W Appstore sporą niszę zajmują aplikacji — «kanały informacyjne». W ciągu ostatniego roku, na zmianę pola taśmy przyszli programy umożliwiające wyświetlanie wiadomości w formacie wideo. W zasadzie treści znajdują się informacje po angielsku, francusku, niemiecku, ale i dla rosyjskich użytkowników znajdzie się alternatywa i nazwisko jej NewsBox.

Do zadań NewsBox wchodzi dostawa najświeższych wiadomości w formacie wideo użytkowników iPhone i iPod Touch. W tej chwili źródłem informacji dla «news pocztowej» służą trzy tv: TV, Centrum, Ekspert TV i World Fashion TV, jeszcze trochę. Przydatne byłoby zobaczyć w tym liście kanał RBC, wersja ostateczna z dnia NTV, programów informacyjnych z kanału Sport i coś ze świata technologii, na podobieństwo programu Сnews tego samego RBC sprzed dwóch lat. Teraz program aktualizuje treści co 3 godziny, że całkiem nie źle.

IMG_0125

Zobaczymy jak NewsBox poradzić sobie z ich obowiązków.

Natychmiast po pobraniu program oferuje wszystko, co bogata, a mianowicie świeże cięcie wiadomości: tutaj państwu i Jurij Żirkow z szalony od smutku twarz, Dmitrij Miedwiediew i Julia Tymoszenko ujawniając электорату plany dotyczące poprawy życia, w największych spalony Władimir Żyrinowski z jego 122-ja mieszkaniami w mieście Moskwa.

Każda wiadomość ma swój stop klatka, tytuł i krótki opis co właściwie ten film fragment poświęcony, podane są data i czas publikacji, nazwę kanału.

IMG_0128

Filmy można sortować przez użytkownika, temu służą przyciski «Najnowsze», «Popularne», «Kanały». Nie używane agencji informacyjnej można wyłączyć za pomocą «koła zębatego» w lewym górnym rogu.

Możesz wyszukiwać wiadomości w określonym słowa.

IMG_0129

Jakość pobieranego filmu jest wykrywany automatycznie w zależności od podłączenia do sieci, może być i sterowanie ręczne w sekcji «O programie» — «Zmienić jakość wideo».

Wyświetlanie samego filmu nie różni się od tego w standardowej aplikacji YouTube.

IMG_0142

IMG_0140

Szybkość i stabilność pracy aż do są zachęcające, jednak poczekajmy co będzie po podłączeniu do obsługi większej liczby użytkowników. Kod aplikacji napisany sprawnie, żadnych opóźnień lub błędów nie została zauważona.

IMG_0130

NewsBox jest wolny, co nie może nie cieszyć, deweloperzy planuje zwrotu wydatków poniesionych na tworzenie aplikacji poprzez reklamodawców, w interfejsie zarezerwowane specjalne obszary банерной reklamy. Takie podejście jest bardzo dobre, zwłaszcza dla użytkownika, w przedstawionym jako reklama będzie o wiele mniej irytujące niż w telewizji i pozwoli otrzymywać najnowsze wiadomości zupełnie za darmo, jednak spełni czy to się ze strony twórców apletu na razie nie wiadomo. Być może warto byłoby wydać wersję Pro za określony cennik, ale bez reklam, specjalnie dla estetów.

Aplikację można pobrać w AppStore pod tym linkiem.