TV Forecast — pamięci Johna Locke ‘ a.

Podczas gdy większość seriali poszło na ferie świąteczne, możemy nie теребя duszę предастся предновогодней zgiełku i już nie martwić się o to, kto następny znajdzie się w zębach Dextera Morgana, lub którzy po raz kolejny muszą przeżyć cały ciężar inteligencji milutkiego doktora Gregory ‘ego House’ a. Jednak święta nie są nieograniczone i potrzebujemy czegoś, co nie pozwoli przegapić kolejny odcinek ulubionego serialu.

Poznaj, TV Forecast. Pobieramy aplikację i otwórz menu główne programu. Pierwsze o czym należy zadbać — dodaj interesujące cię wzory do listy. Uaktywniamy znak plus w prawym górnym rogu, przebić nazwę, i voila, ulubiony serial pod ścisłym okiem programu.

IMG_0234.APG

Menu główne jest bardzo wygodny w użyciu. Składa się ono z dwóch zakładek: Previously — odcinki seriali które już wyszły i Upcoming — lista już ogłosił serii. Okno podzielone jest na okresy, informacje o terminie sesji, prowadzona jest odliczanie do pojawienia się nowego odcinka na antenie.

IMG_0232.APG

Czasami pojawia się pragnienie, aby ponownie przemyśleć jakiś znaczący moment lub dowiedzieć się choć odrobinę tego, co będzie dalej. John Locke komfortowo ulokowany w trumnie, tajemnicza śmierć Kary Trace z BSG lub zabawne żart z House MD. W poszukiwaniu tego wszystkiego pomoże krótki spis treści do każdej odbywającej lub nadchodzącej serii.

IMG_0238.APG

A teraz trzymajcie się najbardziej niecierpliwi i wrażliwy, program jest w stanie wyświetlać pozostały czas do nowego odcinka dosłownie w sekundach. Zobacz zrzut ekranu! Pozostało trochę, nie mało, 18:03:51:11 sekund. Tak, tak, to jest narkotyk i z nami oczywiście szkoda tych, którzy tego nie rozumie :)

IMG_0241.APG

Na pewno chcesz uwzględnić różnicę czasu i dodać na umyśle brakujące zegarek H-czasowej. Nie musimy się o to martwić, TV Forecast zrobi to wszystko za ciebie, przejdź do Settings i zaznacz opcję «Apply time zone correct…».

IMG_0235.APG

Z dodatkowych funkcji warto zwrócić uwagę na możliwość natychmiastowego powiadamiania znajomych poprzez e-mail i uzyskiwanie dodatkowych informacji na TVrage.com.

IMG_0239.APG

W rezultacie, mamy, wysokiej jakości aplikacji z bardzo przyjazny interfejs użytkownika, w cenie 1,99$. Wybór należy do ciebie znajomi.

Jeśli twoja pasja do seriali jeszcze nie ukazała się do rozmiarów dwóch dolarów, oferujemy bezpłatny widget TV Forecast dla twojej Dashboard.

Strona aplikacji w AppStore.