Wodoodporny aparat, sterowany za pomocą iPhone ‘ a

Wodoodporny aparat, sterowany za pomocą iPhone ' a

Nie zawsze wygodnie robić zdjęcia i filmy zdjęcia bezpośrednio ze smartfona i dostępność pod ręką aparatu, który można zainstalować w dowolnym miejscu i zarządzać wykonaniem zdalnie ze swojego iPhone ‘ a — to na pewno fajne.

Niedawno firma Drift Innovation poinformowała o wydaniu kamery pod nazwą Drift HD Ghost z funkcji zdalnego sterowania za pomocą specjalnego pilota, a także Wi-Fi.

Do szybkiego przeglądania nagranego na kamerze znajduje się 2 calowy wyświetlacz z powłoką Corning Gorilla Glass, co znacznie obniża prawdopodobieństwo uszkodzenia powierzchni podczas fotografowania w «недружелюбных» warunkach. Na dodatek do wszystkiego obudowa kamery jest wodoszczelny do głębokości 3 metrów. Na pilocie znajdują się 2 diody, które informują użytkownika o tym, że kamera jest włączona czy nie, a także o aktualnym trybie fotografowania.

Jedna z najfajniejszych funkcji w aparacie — możliwość transmisji danych przez Wi-Fi do każdego kompatybilnego urządzenia na odległość do 10 metrów, co uwalnia od konieczności podłączania aparatu do transferu zrobionego, a także od stałej tasowania kart pamięci.

W najbliższym czasie producent obiecuje wydać aplikacje mobilne Drift dla systemu Android i iPhone, które zawierają w sobie wszystkie funkcje pilota ZDALNEGO sterowania, a także pozwolą zmienić ustawienia kamery i zarządzanie wykonaniem zdjęcia.

Jako zasilania w aparacie służy akumulator litowo-jonowy 1700 mAh akumulator, który wystarczy na około 3 godziny ciągłego nagrywania wideo.

Drift HD Ghost ($399)