Wytrwałość autora gwarantowała życie aplikacji

Stuka WideoProces zatwierdzania aplikacji dla iPhone, który przechodzą przed dotarciem do App Store, bardzo kontrowersyjna i непоследовательный. Świadczy o tym fakt, że niegdyś zakazane aplikacja Knocking Live Video doszło do rozprzestrzeniania się w App Store po tym, jak jego twórca skontaktował się bezpośrednio z Steve ‘ a Jobsa (Steve Jobs).

Rzecz w tym, że aplikacja Knocking Live Video nie otrzymywał rejestracji w App Store, ponieważ używał biblioteki i funkcje API, zakazane dla aplikacji firm trzecich. (Obecność zakazanych kodów teraz sprawdzić specjalny program). Apple nie raz zabraniała programy, które używają zamknięte API, dostępne tylko samej firmy.

01_knocking-wideo-wideo

Jednak twórca Brian Meehan (Brian Meehan) nie poddał się i postanowił walczyć o swoją aplikację. Napisał e-mail Jobsa, w którym opisał swoje dążenie do iPhone/iPod bardziej wygodne dla właścicieli. Jobs zwrócił uwagę na prośbę autora i osobiście dopuścił Knocking Live Video w App Store. Czy to znaczy, że «Proście a będzie wam?», i że twórcy powinni bardziej aktywnie walczyć o życie swoich aplikacji?

Dla twojej informacji: aplikacja Knocking Live Video zapewnia możliwość transmisji robionych filmów w czasie rzeczywistym z jednego telefonu na drugi za pomocą 3G-sieci i WiFi.

Nawiasem mówiąc, pobierz Knocking Live Video w App Store zupełnie za darmo. Co prawda, sądząc po opinii, program działa źle ;-)