Z iPhone w drogę. Obecnych i przyszłych kierowców jest dedykowany.

Większość postrzega iPhone tylko jak rozrywkowy platformę. Gry, muzyka, filmy. Jednak to nie wszystko, co potrafi telefon od Apple. Najbardziej progresywne uczelnie w Japonii, USA i Europie już stosuje to gadżet w systemie edukacji. I nawet jeśli już nie student, uczeń, iPhone jest całkiem w stanie ci pomóc w bardziej poważnych zadaniach, niż prognoza pogody lub planowanie dnia.

Jeśli jesteś na początku drogi do uzyskania prawa jazdy, to AppStore ci bardzo pomoże. Dla tych, którzy już dawno na żelaznym koniu, warto od razu przejść do ostatniego aplikacji w ankiecie.

Przyszły kierowca zmierzy się z nauką w szkole nauki jazdy i następującym po nim okazji zdania egzaminu do POLICJI. Na początku musisz nauczyć przepisów ruchu drogowego (zasady ruchu drogowego) i opanować umiejętności jazdy na placu i w mieście. Trzeba będzie zbadać 40 biletów, zawierający 800 pytań. Część teoretyczna egzaminu wnosi do was następujące wymagania: za dwadzieścia minut musisz rozwiązać bilet, składający się z 20 pytań, nie pozwalając przy tym ponad dwóch błędów.

Uzyskać prawo jazdy i czuć się pewnie na drodze pomogą trzy programy:

SDA Rosji 2009 Pro

Program ten przyda się w ramach szkolenia. Znajdują się w niej porady: jak wybrać szkoły nauki jazdy, jak zdać egzamin do POLICJI, na co warto zwrócić uwagę podczas prowadzenia samochodu, jak zachowywać się w razie WYPADKU. Tak samo są zawarte zasady ruchu drogowego (SDA) i aplikacje do nich, opis znaków drogowych. W dziale z dodatkowymi informacjami opowiada o tym, jak wybrać auto, co zrobić, gdy go porwali, udzielane są porady na temat pielęgnacji четырехколесным innym.

IMG_0198.APGIMG_0197.APG

Ponadto, SDA Rosji 2009 Pro zawiera moduł do przygotowania się do zdania egzaminu teoretycznego, można będzie przeglądać wszystkie 40 biletów. Niestety program nie zapamiętuje wyniki treningów, co sprawia, że proces uczenia mniej wygodne.

IMG_0201.APGIMG_0202.APG

Jest to program musi być u każdego kierowcy w pierwsze pół roku za kierownicą, a do tego jest zupełnie darmowy. Pozostaje tylko powiedzieć twórcom dziękuję bardzo.

SDA 2009

W odróżnieniu od poprzedniej programy, SDA 2009 dostrojony dokładnie pod nauka biletów teoretycznego egzaminu. Tutaj znajdziesz porady doświadczonych kierowców, przepisów ruchu drogowego. Wszystko tutaj jest to, że jesteś dobrze przygotowany i z łatwością odpowiedzi na wszystkie pytania. Menu programu składa się z dwóch zakładek «Trening» i «Egzamin».

IMG_0203.APGIMG_0204.APG

Po raz pierwszy będzie odbywać się szkolenie tylko w zakładce «Trening», to pozwoli ci uzyskać wskazówki, jeśli popełnisz błąd, program zapewni szczegółowe wyjaśnienie. Wyniki przejazdu zostanie wymieniony pod numerem biletu. Taka metoda pozwala szybko przyswoić zasady ruchu drogowego, monitorować stopień przygotowania do egzaminu, liczyć czas na przygotowanie. Po osiągnięciu wysokich wyników w trybie treningowym, będziesz mógł sprawdzić się w warunkach bojowych w zakładce «Egzamin».

IMG_0206.APGIMG_0205.APG

To jest najlepsza aplikacja na przygotowanie do egzaminu z teorii. W połączeniu z poprzednim aplikacją może zastąpić wszystko to, co ci będą mówić w szkole nauki jazdy. Cena SDA 2009 wynosi 0,99$.

SDA

Program SDA przeznaczona jest dla wszystkich kierowców, czy jesteś początkującym lub doświadczonym kierowca, z pewnością okażą się przydatne i mam nadzieję cieszyć się nim trzeba jak najrzadziej. SDA zawiera w sobie, jako pewnik, zasady ruchu drogowego, program ma dwie sekcje poświęcone grzywien, w jednym z nich «wymuszenia» są sortowane na podstawie artykułów kodeksu postępowania administracyjnego federacji ROSYJSKIEJ, w drugim możliwe jest wyszukiwanie według słowa, na przykład «wyprzedzanie».

IMG_0208.APGIMG_0211.APG

Aplikacja zawiera podstawowe informacje na temat kodów i znakach drogowych. Karta SSG poświęcony informacji kontaktowych urzędów bezpieczeństwa ruchu DROGOWEGO w Moskwie, Petersburgu i innych regionach. Aplikacja ma status Free.

IMG_0213.APGIMG_0214.APG

Miejmy nadzieję, te bardzo przydatne programy otrzymają aktualizację w przyszłym roku, zgodnie z prawem. I wielu z nas, gdy w spotkaniu z inspektorem POLICJI, będzie ogrzać w kieszeni rurka wypełniona wiedzą o swoich prawach.

SDA Rosji 2009 Pro w AppStore

SDA 2009 w AppStore

SDA w AppStore