Classic FTP — klasyczny klient FTP

Większość klientów FTP (BitKinex FTP Now, ALFTP) twórcy dlaczego to robią jedno-panelowe. Tylko sztuczki w dopracowanie pomagają zrobić z nich klasyczne dwóch-panelowe przeglądarek, w których naprawdę kopiować dane z jednego źródła do innego wygodne. Classic FTP to klasyczny klient FTP, raz pokazujący dwa paski z elementami zarządzania kopiowaniem między nimi.

tiaurus-0303

Ten całkowicie darmowy program nie tylko dla Windows, ale także Mac OS i Pocket PC, przy czym funkcjonalność we wszystkich trzech rodzajach taki sam.

tiaurus-0304 tiaurus-0305

Classic FTP jest w stanie nie tylko kopiować pliki, ale i synchronizować lokalne foldery z zawartością strony (przydatne przy masowej edycji). Program zapamiętuje ustawienia połączeń — można w przyszłości wybrać z listy, jest w stanie докачивать pliki zerwanego połączenia, działa z właściwości plików i folderów. Oczywiście, może się nie pojawić się z umiejętnością takich potworów jak CuteFTP i FileZilla, ale wiele z nich jest różnorodność funkcji i nie trzeba. W zdecydowanej większości musimy tylko kopiowanie i modyfikowanie właściwości plików, z czym program świetnie sobie radzi.

Pobierz Classic FTP: http://www.nchsoftware.com/ftp/index.html.