CuteFTP — wygodny klient z szerokimi możliwościami

Ja już dzielił się swoimi pozytywnymi wrażeniami z FileZilla — darmowy, кроссплатформенном FTP klienta. Podzielę się wrażeniem od płatnego odpowiednika — CuteFTP. Co skłoniło mnie, amatora darmowego oprogramowania, zobacz w stronę płatnych odpowiedników? U CuteFTP jest kilka ciekawych funkcji, korzystne które odróżniają go od rówieśników, o których ja dalej powiem.

2007-11-29_124210

Program bez problemu działa z FTP, FTP/SSL, SFTP/SSH2, HTTP, HTTPS. C FTP i odmian wszystko jasne,ale co to jest HTTP oczami klienta FTP? CuteFTP zbiera wszystko, co jest używane na stronie: linki ze strony, pliki graficzne, pliki stylów — w ogóle, może być nie tylko twoim klientem FTP, ale i OffLine przeglądarki, przy czym z filtrowaniem treści (powiedzmy, filtrować tylko zdjęcia). CuteFTP może monitorować zdalne katalogi, robić kopie zapasowe, synchronizować foldery, elastycznie zmieniać sposób wyświetlania plików (na przykład udawać, jak w eksploratorze Windows), a także jest w stanie wyświetlić ukryte pliki i katalogi.

Bardzo wygodna możliwość — praca w табах. Na przykład, można kilka razy otworzyć jakiś plik, dokonać zmian i zobacz na kilku получившихся opcji, nie zamykając FTP sesji. Jest bardzo интереная funkcja автоперехода w podobnych katalogów lokalnie i na serwerze FTP. Wyjaśnię, co to jest, mów dalej. Na przykład, masz kopia lokalna strony internetowej i kopia na FTP. Jak należy się robota na lokalnej maszynie. Do aktualizacji коннектитесь do FTP, i po przejściu na lokalnym komputerze w katalogu, który znajduje się na FTP, CuteFTP automatycznie przechodzi w niej i na serwerze. Bardzo przydatna rzecz, упрошающая pracę!

Tak samo CuteFTP jest w stanie działać przez pełnomocnika, w tym Socks (4/5), ma w tabie, prowadzi logi wszystkich połączeń, są wygodne udostępnianie plików z możliwością wznawiania. Program pozwala ręcznie przepisać FTP zespołu, posiada system makro-komendancie, podświetla składnię. Program jest płatny, ale pozwoli ona sprawdzić się w триальном okresie. Działa klient jak w Windows, jak i Mac.

офсайт | pobierz