Mémoires: ideologia офлайнового блогинга

Blogi teraz rodzi dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, ludzie prości i mega-korporacji. Tylko na blogach jedną wadę, tylko jeśli to nie jest tematyce jak nasza, są czasami pokazują więcej szczegółów prywatnego życia piszącego, niż chciałby. Najważniejsze, że musi pamiętać bloger — «Google pamięta wszystko!» Jeśli te słowa odzwierciedlają to, co czujesz do блогингу, a zapisać swoje myśli i tak chce, to офлайновый блогинг — to dla ciebie. Ciekawym narzędziem do prowadzenia prywatnego pamiętnika, wpisy którego nie trafiają do internetu, a więc i w «memory» (pamięć cache) Google jest opracowanie Dmitrija Uczciwych (wywoływacz BlogJet) — Mémoires.

2007-12-01_185708

Mémoires pozwala prowadzić intymny дневничок. Wpisy są sortowane według kalendarza. Jeszcze na nim można przeprowadzać błyskawiczne wyszukiwanie. Można wstawiać zdjęcia. Nagrania są szyfrowane algorytmem AES-128, więc twój дневничок będzie mieć wiele zalet w stosunku do papierowym odpowiednikiem.

Najciekawsze jest to, że produkt ten jest napisany Dmitrijem tylko dla mac os x, a także to, że warto ten program 26 dolarów lub €17. Jestem pewien, że koncentruje się ona nie na nasz rynek, ale swoich klientów w świecie z pewnością znajdzie!