Sunbird od Mozilla lub kalendarz na każdy dzień

Do tego, aby nie zapomnieć niczego z planowanym, na czas pamiętać o odpowiednim rzeczywistości i po prostu do organizowania dnia pracy jest bardzo wygodny w użyciu kalendarz z harmonogramem. A jeśli twój dzień pracy odbywa się za ekranem komputera, to logiczne, korzystać z kalendarza-terminarza, na przykład Mozilla Sunbird.

sunbird.jpg

Jest to w pełni cross-platform program, darmowy, działa na wszystkich popularnych platformach i jest zlokalizowany interfejs. Podstawowe funkcje kalendarza, faktycznie, sam kalendarz, harmonogram zadań na każdy dzień, z podaniem dokładnego czasu początku i końca, ostrzeżeniem za jakiś czas do początku (jak sygnałem dźwiękowym, jak i poleconym). Wszystkie wydarzenia i zadania mogą być grupowane według kategorii (istnieje kilkadziesiąt predefiniowanych), ustawić powtarzanie. Można tworzyć i grupowe, imprezy, zapraszając innych uczestników. W takim charakterze Sunbird może służyć jako prosta aplikacja do zarządzania projektami (w przypadku korzystania z serwera do wspólnych kalendarzy, które są obsługiwane przez serwer iCalendar i CalDAV). Program obsługuje i wymienne motywy i rozszerzenia niestandardowe, ponieważ jest zbudowany na tej samej podstawie, co i przeglądarki Firefox i klienta poczty Thunderbird. Oprócz zwykłej programu Sunbird jest w postaci rozszerzenia dla Thunderbird, w tej postaci nosi nazwę Lightning. Pojawi się panel «Imprezy», która pozwala natychmiast ocenić wszystkie nadchodzące wydarzenia i zadania. A oto integracja z przeglądarką Firefox jeszcze w fazie rozwoju.

Oczywiście, sam w sobie kalendarz-planer nie organizuje swój czas, ale jeśli zdecydujesz się korzystać z Seamonkey, ten proces będzie prosty i piękny, tak jeszcze i bezpłatny. Przy okazji, nie zapomnij, aby zaimportować listę różnych świąt i pamiętnych dat dla swojego kraju, a teraz już nigdy nie przegapisz dzień tłumacza 31 października, a 17 listopada powitać swojego powiat z ich profesjonalne wakacje w Jaki? Oczywiście, z Dniem Powiat!