7 nawyków frajera

Trudno przyznać się przegrany, nawet wtedy, gdy sam głośno mówisz o tym. Wypowiedzi tego rodzaju są powołani, aby zachęcić innych na pochwały i uznanie. To dlatego, że bardzo nie chcę znaleźć w sobie cechy frajera w rzeczywistości: to tak nieprzyjemne. Ale nie znając wroga, nie można go pokonać. Dlatego zajmijmy siedem nawyków nieudacznika, a potem już będziemy się ich pozbyć, jeśli spotkamy.

1. Widzi problemu w każdej okazji:

Przegrany widzi złego nawet w zupełnie dobrym, szuka i wyjdzie ewentualne złe skutki, tylko po to by usprawiedliwić swoją bezczynność. Często mówi się o szczęścia innych, aby ukryć swoją niezdolność osiągnąć coś wielkiego.

2. On przerzuca odpowiedzialność:

Brak pewności siebie prowadzi do tego, że przegrany widzi się ofiarą okrutnego środowiska. Czuje, że inni są winni w jego awarii.

3. On kocha wrogie zdanie:

Często używa wyrażeń takich jak: «To nie moja sprawa», «Nie odpowiadam za to» w odpowiedzi na sugestie i uwagi.

4. Szybko pogodził się z porażką:

Przegrany może się często zmieniać miejsce pracy, a nawet karierę, rezygnując z marzeń w imię nowej marzeń, ale zawsze znajdzie sposób, aby uzasadnić nieróbstwo. jego pewność siebie w pracy lub kariery trwa dokładnie do momentu jak on znajdzie inną pracę lub karierę.

5. On podpięty do TV i loterii:

Frajer spędza więcej czasu przed ekranem TV, niż za przydatne zajęcia. Poza tym on chce stać się bogatym w jednej chwili, od tego on jest pazerny na wszelkiego rodzaju loterii.

6. Stale szuka czyjejś aprobaty:

Frajer ma się podobać innym, aby mu nie wypadało robić. On nie chce działać od własnej osoby. On daje innym prawo stworzyć sobie własne zdanie.

7. On nie wie czego chce od życia:

Szukając aprobaty u innych, widzi życie przez okulary natychmiastowej nagrody. Jego opinie i sądy zmieniają się szybciej, niż прощелыги-polityka. On naprawdę nie rozumie się do końca, aby znaleźć cel w życiu.

Takie znajome — zagrożenie i wam. Wybierz dobrych znajomych i отучайте się od podobnych nawyków.

7 Habits of Przegranych — Are Your Buddies Keeping You Back? [ Dumb Little Man ]