Chwalcie, tak ублажаемы będzie: motywacja obsługi

A to ciekawe, kiedy trzeba zmienić miejsce pracy: cóż tam fryzjera lub serwisy samochodowe, lub partnera, co ma, co zamierzasz powiedzieć o poprzednim miejscu, auto-myjni lub kreatorze? Można powiedzieć, że było źle, od tego przyszedłem do ciebie? Czy można chwalić ich, jego i ją? I co zrobić bardziej opłacalne, jak ci się wydaje?

Wydaje mi się, że zawsze bardziej opłaca się chwalić. Powiedz, że nie możesz chodzić tam bez powodu, ale na pewno powie że oni byli najlepsi w swoim życiu do tej pory. To stymuluje nowego. Zmusi go zmobilizować, aby nie uderzyć twarzą w błocie/mordą w sałatce. A jeśli mówimy, że byli нехороши dla ciebie, więc dlaczego tego świeże wysilać? On sam wie, że jest dobry. To znaczy, że robi wszystko normalnie, to będzie lepsze od poprzednich złych.

Więc chwalcie swoich byłych, chwalcie przed nowymi, to może lekko pobudzić i nie tylko porównaniem, a i samym faktem tego, co mówisz dzień o ich współpracownikach. Niech oni się nie przyznają, będą myśleć, że ich chwalcie też. A będziesz je костить przed koleżankami, kotem lub telewizor.

Ale usługa-to — oto ona.