Aplikacje Google na pulpicie w GMDesk

Pomysł zrobienia aplikacji Google stacjonarnych posiada wieloma umysłami, pisaliśmy już o Prism i o Bubbles, które są oparte na technologii Mozilli i IE odpowiednio. Teraz nadszedł czas, AIR, i to było aplikacji. GMDesk się go łatwo, jak i innych aplikacji AIR, ale sam instalator aplikacji AIR w tym razem nie jest zadowolony, powiedział, że aplikacja wymaga nieobsługiwanej wersji AIR, ponieważ radził skontaktować się z projektantem aktualizacji. To była nieprawda, oczywiście, — aktualizować trzeba było sam AIR.

Aktualizując AIR, i sprawdzając czy wszystko działa, zabrałem się do stosunku, ale to było krótko: ja od razu zauważyłem kilka problemów z wyświetlaniem i zachowaniem, które tworzyli mnie przeciwko tej aplikacji. To wydało mi się na surowo.

Z uwag:

  • Niepoprawne wyświetlanie GMail — czcionka jest zbyt mała i zauważyć te pola wyboru w wierszach gdzie i wiadomości-to nie ma żadnych.

  • Reader nie jest zadowolony z pojawieniem się przewijanie tam, gdzie on zupełnie nie potrzebny:
  • Po kliknięciu na wewnętrznej link innej aplikacji tytuł nowego okna klonowane ze starego, więc nie zdziw się, widząc Inbox(3) w nagłówku Reader.

Tego już dość, moim zdaniem, do ogłoszenia programu za mało dojrzałe, ale jeśli porównać go z zwanymi wcześniej usługami, to wyjdzie, że jest jeszcze bardziej ograniczona: rozpatruje tylko aplikacje Google w przeciwieństwie do Prism i Bubbles, przy czym nie tworzy poszczególnych skróty dla nich, a przy wyborze nowej aplikacji zastępuje starą, a wcale się nie otwiera nowe okno.

W połączeniu wyposażenie zarówno instalacji, jak i późniejszej pracy chciałbym pewnością przeznaczył Bubbles, choć boльшие perspektywy widzę u Prism.

Wniosek: można zapytać, ale polecam program do codziennego użytku nie mogę.

GMDesk