Apple ignoruje uszkodzenia laptopów MacBook

O problemach plastikowych laptopów Apple wiedzą wiele. Obudowa pęka, pojawiają się odpryski. Jednocześnie Apple zmienia топкейсы nawet po upływie okresu gwarancji, ale później program wymiany znacznie się zmniejszyły.

Najdziwniejsze w tej historii jest to postawa drużyny Apple do problemu użytkowników. Pracownicy firmy nie tylko nie odpowiadają na reklamacje klientów, ale i nawet usuwają publikacji z krytyką plastikowych obudów MacBook z forów, donosi The Inquirer.

Pęknięcia pojawiają się zwykle po kilku miesiącach używania w miejscach takich jak podpórka pod nadgarstki pod klawiaturą, przeguby, porty wyjścia i wejścia, tylne narożniki ramy i otwory wentylacyjne. Wszystko, co teraz robią przedstawiciele Apple — to oskarżają użytkowników w неаккуратности.

Fotografia © tammojan. Na stronie Flickr cała grupa jest poświęcona problemom z tworzyw sztucznych макбуков

Społeczność, обиженное takim nastawieniem swojej ulubionej firmy, nadal twierdzą, że szybkie uszkodzenia obudowy – jest to jakaś wada projektantów. Na stronie konsumentów stała się amerykańska kancelaria Seeger Weiss. Jej pracownicy w celu zbadania sytuacji. Być może będą pozwy.

Ja od trzech lat mam plastikową макбуком. Problemów z obudową przez ten czas nie było i już chyba nie będzie. Ale uczucia innych użytkowników zrozumieć: boli, gdy tańsze program okien można laptopy są bardziej niezawodne produktu Apple.