Apple przygotowuje się do wydania drugiej wersji firmware dla 27-calowych komputerów iMac

Apple przygotowuje się do uwolnienia druga aktualizacja firmware dla 27-calowego komputera iMac. Jak pisze Macnn, nowy firmware musi usunąć usterki z odtwarzaniem filmów.

Właścicielom 27-calowych komputerów iMac aż nie udało się w ostatnim czasie. Wielu kupujących spotkałem się z tym, że monoblok nie chciał się włączać raz zakupy, a czasem u niego i w ogóle był надбит ekran. Następnie odkryli problem z migającym wyświetlaczem. Apple wydał aktualizację, która, jak zakładano, powinno naprawić błąd. Wydaje się jednak, że tak się nie stało.

Na miejscu imac.squeaked.com, gdzie gromadzone są wiadomości o problemach, czytamy i o innych problemach iMac: dziwny hałas, który emituje komputer (nie związane z pracą dysku twardego), nieprawidłowe wyświetlanie koloru żółtego, miganie ekranu.

O tym, że Apple wypuści aktualizację firmware było wiadomo od specjalistów technicznych usługa AppleCare. Mówią, że to kwestia trzech tygodni. Pozostaje mieć nadzieję, że patch naprawi problemy, na które skarżą się klienci najlepszych iMac.