Expose. Teraz w systemie Windows

Imponująca praca opcje przełączania między programami w systemie Mac OS podoba się wielu, i nie ma w tym nic dziwnego, że dla systemu Windows pojawił się odpowiednik, który prawie całkowicie kopiuje funkcjonalność oryginalnego Mac programy.

Trzeba przyznać, że klasyczne klawisze Ctrl+Tab, nudny i wielu na pewno порадуются instalując DExposE2.

Program instaluje się kilka gorących клавишь, korzystając z których można wykonać kilka standardowych wielozadaniowym system działania jest bardziej sympatyczny i szczegółowy sposób.

DExposE2 w akcji

Скришот z oficjalnej strony internetowej

Klawisz F9 oddana do tego, aby zminimalizować wszystkie otwarte okna i pokazać je wam w postaci małych miniatur, aby można było wybrać odpowiedni kliknięciem lub przejściem dla klawisza Tab. za pomocą klawisza F10 można zrobić to samo, ale tylko ze wszystkimi oknami aplikacji, której w tej chwili otwarta. Na przykład — ze wszystkimi otwartymi oknami programu Word.

Miłą cechą miniaturek programów jest ich interaktywność. Jeśli kliknąć na przycisk w takim zmniejszonym oknie za pomocą Ctrl+Click przycisk нажмется. No i oczywiście, że okna te pokazują zmienny, «żywa» zawartość. Można także zminimalizować i przywrócić okno prosto z trybu przeglądania miniaturek, korzystając z przycisków «m» i «r», odpowiednio. Tak i jeszcze coś, co możesz — spróbuj.

Moje osobiste doświadczenie pokazuje odpowiednią stabilność pracy programu, co prawda nie zaprzyjaźnił się z bardzo słabą zintegrowaną «biurowej» kartą graficzną na jednym z komputerów.

DExposE2