Jak pozbyć się przewodów

1. Nic więcej

Mniej urządzeń — mniej kabli, prawda? Przed tym, jak zrobić resztę, zapytaj siebie, patrząc na każdy konkretny przyrząd: «czy mi to?» Jeśli nie, czy można to zastąpić czymś innym — śmiało wyrzucić lub sprzedać na eBay.

przewód 2. Mówiąc o wymianie

Jeśli jedno urządzenie może pełnić kilka funkcji — wymienić i wyrzucić niepotrzebne. Na przykład, iPhone może zastąpić ipoda, telefon, konsolę do gier, odtwarzacz muzyczny i odtwarzacz DVD.

3. Urządzenia zewnętrzne

Przełącz na bezprzewodowe opcje urządzeń zewnętrznych, klawiatury, słuchawki, myszy itp. Mimo początkowych niepowodzeń, teraz one nie gorzej niż tradycyjnych.

4. Kup bezprzewodowy router

Nie szkoda czasu i pieniędzy i потратьтесь na dobry router, który pomoże ci stworzyć w domu dobrą sieć.

5. Znajdź odpowiednie adaptery

Większość urządzeń jest teraz dostosowane do użytku bez przewodów, i wszystko, co potrzebne jest już wbudowane. Jeśli jednak korzystasz z komputerów stacjonarnych, może być konieczne bezprzewodowy adapter USB do łączenia się z Internetem.

6. Przełączaj się na laptopy

Jeśli nie pracujesz zawodowo z wideo i grafiki, a nie grać w zaawansowane gry komputerowe, w rzeczywistości nie jest wam potrzebny stacjonarny komputer. Ludzie zwykle uważają, dziwnym zakup laptopa, który będzie używać jak normalny komputer i ani razu nie wyniosą z domu — ale to uwolni cię od przewodów. Możesz pracować gdzie chcesz, jak chcesz, łatwo wyłączyć komputer. Ponadto, można zaoszczędzić miejsce.

7. Wyłącz telefon stacjonarny

On nie jest potrzebny. Kup dobry telefon i zadzwoń, skąd chcesz, — koszty komunikacji w przybliżeniu taka sama, a zalet jest znacznie więcej.

8. Koszty wznosił się w «chmurach»

Chmura system usług internetowych (Mozy, Amazon S3, Dropbox, Google, itp.) uwalnia od konieczności w urządzeniach pamięci masowej informacji. Możesz zdobyć wszystko, czego potrzebujesz, z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Proste, bezpieczne i bardzo tanie.

9. Korzystaj z «błędami»

Jeśli masz jakieś jeszcze przewody, od których w żaden sposób pozbyć, użyj «żółwie», urządzenia, które chronią twoje przewody i nie dają im w rozsypce. Tak i wygląda schludniej.

10. Należy się spodziewać szybkiego pozbycia się przewodów

Transmisja energii i informacji bez żadnych przewodów na razie nie jest możliwe, ale odkrycie, które zmieni świat, już w drodze. Nam pozostaje tylko pozbyć się większości przewodów i spodziewać się tego, że przez dziesięć lat zapomnimy, co to jest.

How to De-Cable Your Life [David Turnbull]