LArobe: ubranka dla makbuka

larobe.jpg

Po zakupie makbuka przede mną stanął logiczne pytanie o sposobach transportu tego urządzenia od domu do miejsca pracy i z powrotem. W rzeczywistości, doświadczenie w kontaktach ze specjalnymi komputerowych torbami u mnie był, bo swój pierwszy laptop Dell przewoże w oddanej żony наплечной torbie (nie mogę od razu przypomnieć producenta), która przy wszystkich swoich licznych zaletach (wygodny pasek, schowek pod pełnowymiarowa iPod, wiele wewnętrznych kieszeni) była mało przydatna do dalekich podróży, ponieważ doświadczenie częstych podróży służbowych dobrze pokazuje, że nie można przenosić ciężkości (laptop+akcesoria+literatura+rzeczy osobiste) jednak wygodniejsze w наплечном plecaku, a ponieważ roboczy Sony Vaio szybko dostałem tani plecak Sumdex, bardzo przeciętne jakość wykonanie który uniemożliwiał? doskonałe zabezpieczenie przed deszczem i godnej pojemności. Odpowiednio, новооприобретенный Macbook raz pierwszy również używany jako środek transportu, to osiągnięcie chińskiej przemysłu włókienniczego (tak i teraz wykorzystuje: niepozorny wygląd tu tylko na korzyść).

Ponieważ plecak początkowo расчитывался na urządzenia z ekranem o przekątnej około 15 cali pomysł, aby użyć «zbędne» cale dla обеспецения urządzenia dodatkowej ochrony. Mówiąc prościej, sprzedam etui.

Po krótkim namyśle wybór padł na LArobe, polipropylenowe pokrowce francuskiej firmy be.ez, które można bez problemu znaleźć w sklepach handlujących Apple techniką w dużych miastach.

Należy od razu zaznaczyć, że wyglądają po prostu świetnie, zwłaszcza na żywo: dość gruby, nie tracąc kształt materiał nie tylko chroni laptopa przed płuc wstrząsy (upadek z wysokości nie polecam), ale i świetnie wygląda z boku, usprawiedliwiając swoją niemałą cenę . Co jeszcze można dodać? Ubranka dobrze siedzi na laptopie, który bez problemu mieści się w etui i usuwa z niego, a konstrukcja zamków jest taka, że wyklucza pojawienie się rys na obudowie. Póki co jedynym nierozwiązanym problemem pozostaje czyszczenie obudowy: żadnej informacji na ten temat ani na opakowaniu (można o niej powiedzieć oddzielnie: etui zapakowane w śliczne plastikowe «koperty») ani na stronie producenta nie było. Cóż, poczekajmy na odpowiedź producenta, po uzyskaniu którego ja uaktualnię post.

Przy okazji, LArobe — daleko nie jedynym akcesoria do urządzeń Apple, znajdujący się w katalogu firmy. Mimo, że wybór w sklepach rosyjskich zawiera daleko nie wszystkie pozycje, w razie potrzeby, i w nich można znaleźć inne ciekawe torby i plecaki, na przykład, plecak LeBag Pro. Należy również pamiętać, że oprócz zielono-niebiesko-różowych kolorach pokrowiec LArobe są dostępne w wielu wariantach wykonań, w tym opcje z wzorem, które, co prawda, będzie trudniej.