Nowy iMac z Core i7 na pokładzie rozczarował użytkowników

IMACNowy, długo oczekiwany i przyciąga uwagę 27-calowy komputer iMac z procesorem Core i7 2,8 Ghz kilku zawiodłem pierwszych właścicieli. Tylko że dostarczone komputery wielu albo po prostu nie chciały się włączać, albo mieli надбитый ekran.

Skargi tego rodzaju masa – i na stronie pomocy technicznej firmy Apple Discussions istnieje wiele publikacji o problemach. Nawet autorzy bloga Engadget otrzymał z dostawą komputer, który nie wymagał.

Ci, którzy «szczęście» zobacz iMac, który nie włącza się, teraz trzeba czekać dwa tygodnie, dopóki im nie będzie wymagała wymiany.

A tu jest problem z надбитым lewym dolnym rogiem smutne, nie mniej. Co więcej, wydaje się, że uszkodzenia są stosowane monitora to właśnie podczas procesu pakowania. Przecież ani sama karton, ani styropian, który chroni komputer, nie uszkodzone. Znowu ofiarom tego problemu będzie musiał czekać, aż im nie przyniesie nowe maszyny.

Chciałbym przypomnieć, że iMac jest wyposażony w wydajny procesor Intel Core i7 860 na życzenie użytkownika (sam procesor kosztuje $200). Czyli takie komputery iMac nie są sprzedawane w sklepie. A oto iMac z procesorem Core i5 750 2,66 Ghz w sprzedaży detalicznej kosztuje $1999. Ponadto, oba modele z procesorami czterordzeniowymi mają 8 MB pamięci podręcznej L3, rozdzielczość wyświetlacza 2560×1440 pikseli i proporcjach 16:9. A pamięć można rozszerzyć do 16 GB.