Przewodnik po бандлам: zestawy oprogramowania, z którymi można zaoszczędzić

zestawy oprogramowania dla systemu Mac OS XC nadejściem ferii zimowych aktywnie zaczęli sprzedawcy zestawów oprogramowania. W ostatnich dniach pojawiły się trzy paczki, które pozwalają zaoszczędzić setki dolarów na zakup aplikacji. Uważają, że ich propozycje więcej informacji?

The Mac Bundles składa się z 12 programów, które będzie kosztować $49.95. Oto, co otrzyma kupujący:

 • Yummy FTP. Dość ciekawy klient FTP. Oprócz standardowych funkcji pozwala na przesyłanie plików w określonym katalogu, po prostu przeciągając je na ikonę aplikacji. Ponadto, Yummy FTP obsługuje Quicklook (podgląd działa tekstowych, graficznych i multimedialnych), potrafi synchronizować dane, pozwala używać skryptów AppleScript, które rozszerzają możliwości programu, a także posiada wbudowany harmonogram zadań. -Kiedyś mówiliśmy już o Yummy FTP.
 • Media Rage 3 — program do pracy z meta-danymi plików multimedialnych. Umie czytać i modyfikować informacje, które są kodowane w MP3, AAC/MP4, FLAC, AIFF, WAVE i innych plikach. Może być używany do masowej zmiany nazw plików, słuchania muzyki, wyszukiwania okładek. Doświadczenia w pracy z Media Rage 3 nie było tak, że jakichś rekomendacji dać nie mogę.
 • iPhoto Library Manager. Jeśli program iPhoto — to łatwy w obsłudze program do obróbki zdjęć, to iPhoto Library Manager twórcy nazywają się wygodnym narzędziem do pracy z bibliotekami. Program pozwala na tworzenie wielu bibliotek, łączyć je, lub odwrotnie, dzielić na mniejsze, a także synchronizować z bibliotekami na ipoda. Autorzy aplikacji przekonują: iPhoto Library Manager można używać do pobierania zdjęć z uszkodzonych bibliotek programu iPhoto.
 • MyTunesRSS zapewnia dostęp do muzyki z innych maszyn w sieci lokalnej lub internecie. W zasadzie wraz z pojawieniem się Home Sharing sztuczka nie są tak istotne, chociaż MyTunesRSS ma swoje zalety. Na przykład, aplikacja jest w stanie obniżyć bitrate plików MP3, co przyspiesza biegu, w locie konwertuje AAC na MP3 i integruje się z Last.FM. Rzecz гиковская, ale komuś na pewno potrzebna.
 • Renamer — narzędzie do grupowej zmiany nazw plików.
 • Simon — narzędzie do monitorowania stanu serwerów i stron internetowych. Monitoring stron www, FTP, DNS, itp. Raporty w formacie HTML, a powiadomienia przez e — mail, Growl, iCal, a nawet na Twitterze.
 • ViewIt — przeglądarka zdjęć. Obsługuje dużą ilość formatów, wyświetlanie w trybie pokazu slajdów, sterowanie za pomocą Apple Remote.
 • WebPrint Plus. Dość niezwykły program, z trudem mogę sobie wyobrazić, że ona istnieje duża grupa docelowa. Co sprawia, że WebPrint — pozwala to wydrukować cały dokument, a tylko te fragmenty tekstu, które zostały wyróżnione. Twórcy mówią o oszczędzaniu papieru i atramentu :-)
 • Yum — wirtualna książka kucharska. Zaawansowana i bardzo wygodna. Można przechowywać przepisy, zdjęcia potraw, sporządzania listy zakupów.
 • A-Dock X — program z wątpliwej funkcjonalności: dodaje do systemu drugi Dok.
 • PowerTunes. Program do pracy z kilkoma bibliotekami iTunes.
 • FolderGlance — plugin do Файндера. Wśród głównych funkcji: menu kontekstowe można dodawać swoje własne foldery, pliki można przenosić lub kopiować w określony folder z menu kontekstowego zmień rozmiar czcionki listy w menu skrótów itp. ogólnie rzecz biorąc, program nie jest z tych, co musi by u każdego właściciela maku.

Pakiet jest ważny w ciągu pięciu dni. Następnie jego skład się zmieni.

MacFriendly Bundle

MacFriendly

Ten zestaw oprogramowania składa się z 12 aplikacji (+1 zablokowane) i kosztuje $49.99. Wyliczyć wszystkie programy, chyba nie warto. Najciekawsze oferty: decompiler Flash — Flash Decompiler Trillix Mac, Amnesia — narzędzie do bardziej dokładnego usuwania aplikacji, WaterThumber — przetwarzanie wsadowe zdjęć (tworzenie miniatur, zmiana rozmiaru, wstawianie znaków wodnych), ForeverSave — automatyczne zapisywanie dokumentów (wie, że tej cechy nie Pages?).

MacFriendly Bundle można nabyć w ciągu 15 dni.

MacUpdate Promo Winter Bundle

Środki deweloperzy

Dość ciekawy zestaw oprogramowania składa się z prawie kilkanaście aplikacji (pierwsze 10000 klientów, otrzymają bonus w postaci trzech programów). Zwrócić uwagę na pakiet kosztuje przynajmniej z pięciu aplikacji — Path Finder (wygodny menedżer plików), Socialite (agregator serwisów społecznościowych, o którym niedawno powiedziano), Radio Gaga (nagrywanie internetowych stacji radiowych, nie przegap naszą recenzję), Machinarium (wspaniała gra logiczna) i iRip (kopiowanie utworów z айподов w mak).

MUPromo — chyba najbardziej interesujący ze wszystkich zestawów. A jak ktoś z бандлов zainteresowany? Powiedz, dla jakich programów go kupowali.

Zdjęcie zrobione Flickr użytkownika pftburger