Przez downloadhelper: Pobieranie filmów z YouTube i innych plików multimedialnych z różnych stron internetowych (Mozilla Firefox)

Wiele stron internetowych, pokazując gościom audio i wideo, nie dają ich zapisywać. Wtedy trzeba zwrócić się albo za pomocą do innych serwisów, które pomagają obejść «zabezpieczenia», albo grzebie w pamięci podręcznej w poszukiwaniu odpowiedniego pliku. Ale jest prostsze rozwiązanie.

Rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox przez downloadhelper pozwala na pobieranie osadzone pliki multimedialne. Zasada działania jest następująca: przez downloadhelper «obserwuje» za tymi stronami, które można pobrać i automatycznie określa, zdjęcia, pliki audio i pliki wideo znajdujące się na tej stronie. Po wykryciu przycisk przez downloadhelper na pasku narzędzi staje animowanych. Użytkownik klika w nią i ma możliwość utrzymać żądany plik.

Przez downloadhelper nie tylko nie jest trudne do konkretnych usług, ale i w odniesieniu do poszczególnych typów plików. Możesz pobrać wideo z Youtube w formacie FLV) i dodać śledzenie innymi plikami multimedialnymi, na przykład .rbs (muzyka nadawanie niektórych internetowych stacji).

Jeszcze jedna ciekawa funkcja — możliwość pobrać kilka filmów z YouTube. I to jednocześnie. Do tego trzeba zaznaczyć tekst z linkami na YouTube-teledyski i z menu kontekstowego wybrać odpowiednie polecenie.

Video Przez Downloadhelper