Przydatne wspólnoty «Żywego dziennika»

«Żywy dziennik» stał się dobrym miejscem do tworzenia tematycznych społeczności. Jak się okazało, wśród nich nie mało tych, które mogą być pomocne. Staraliśmy się wybrać najbardziej wartościowe i ciekawe, jednak lista nie jest wyczerpująca. Można go uzupełnić w komentarzach.

Oddam darmo – jedno z najbardziej użytecznych społeczności, którego uczestnicy dają i biorą w darze różne rzeczy. Komputerowe żelazo, książki, meble (w tym i z IKEA), odzież, sprzęt agd – to wszystko i wiele więcej jest przedmiotem darowizny :) Inny plus – stare rzeczy można nie wyrzucać, a oddać komuś, kto ich potrzebuje.

Przydatne pytania – koncepcja wspólnoty przypomina serwis AskMetafilter. Uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące bardzo szerokiego zakresu tematów. Odpowiednio omawiane są różne problemy, począwszy od usuwania wirusów komputerowych, a kończąc na zachowaniu biel zębów u palaczy :) Pomimo braku структурированности, społeczność przydatne.

<url>.prawo. Oszczędzać na usługach prawnika – zbliżona do oszczędności na usługach lekarza. Ale czasami trzeba odniesienia wskazówka, po którym już podejmujesz decyzję zwrócić się o pomoc do płatnych prawnika. W niektórych przypadkach społeczność będzie przydatna.

Twoje prawa — jeszcze jedna przydatna wspólnota prawna. Jego tematyka – pomoc w sporządzaniu wniosków do organom władzy i муницальным organy.

Learn English! – porady na temat nauki języka angielskiego. Jak przetłumaczyć tę lub inną frazę, gdzie znaleźć podręczniki do nauki, jak uczyć się języka samodzielnie? – odpowiedzi na te i inne pytania pomoże znaleźć przyjazną społeczność.

Całkowite tłumaczenie – społeczność również przydatne do uczenia się języków obcych. Ale jest cecha – żadnych lekcji i porad można tylko dostać tłumaczenie niezrozumiałych zwrotów i idiomów.

All of Photoshop (PL) — wszystko, co dotyczy najpopularniejszego edytora do przetwarzania obrazów rastrowych. Omówione lekcje, sztuczki, sztuczki, wtyczki. Można publikować swoje prace i otrzymywać porcję krytyki :)

Rosyjskie książkowe społeczność ru_books. Czytanie książek to jeden z najbardziej przydatnych sposobów, aby zabić czas w drodze do pracy. Ale co czytać? Jakie dzieła teraz popularne i обсуждаемы? Na co nie warto tracić czasu? Dołączamy się do społeczności, aby być na bieżąco.

Zostało coś незмеченным?