Rzeczy, na które nie traćmy czasu (wiele emocji ;)

Czytając ukraiński Men ‘ s Health, zobaczyłem ciekawy listę rzeczy, na które nie traćmy czasu. Ja trochę go czyścisz, tak jak redakcja często вплетает różne niedorzeczności w takie listy — «podałem було o seks». Poza tym, proponuję waszej uwadze go z moimi myślami i proszę o uzupełnienie w komentarzach swoimi opcjami, jeśli takie przychodzą do głowy :)

tracić czas

Spotkanie ze szkolnymi przyjaciółmi «zgodnie z tradycją». Rzeczywiście, najczęściej te spotkania są bardzo uparci, naciągnięte i nic w sobie nie jest nośne. Nigdy sukcesy biznesmen nie znajdzie wspólnych tematów z kierowcą autobusu.

Czytanie wiadomości o «świeckich дивах». Zajmowałem się tworzeniem jednego takiego zasobu :) i mogę autorytatywnie stwierdzić — nic głupszy świeckiej kroniki i «gwiazdek» historia nie wymyśliła.

Korki. Wiele ludzie spędzają w korkach zbyt wiele czasu! 2 godziny «tam» i 2 godziny «wstecz» w dzień? To prawie 17%!! w swoim życiu. I oddał to wszystko idioci na drogach? Zanurz się w metrze, jeśli można tak zaoszczędzić przynajmniej godzinę lub dwie godziny z rodziną i przyjaciółmi rekompensuje wszystkie w pełni!

Aktualności polityki. W Rosji — to kontemplacja kalekich i pozbawionych poczucia własnej wartości, tel i wiadomość w przyszłości, a na Ukrainie — to kontemplacja броуновского ruchu głodnych sierot. Wszelkie takie serialu zabierają mnóstwo czasu, w skutku dla ciebie osobiście — ZERO. Gra na czas z rana o 5 min w aktualnościach i wystarczy im naszej uwagi.

Strona f15hki.n3t. Mówiąc internetu-język — to bezużyteczny HS. Szkoda psychikę i czas.

Oglądanie kolejnego «najdroższego w historii» rosyjskiego «hitu». Wystarczy poświęcić swoją uwagę na reprodukcje Mony Lisy i złotem od opakowań cukierków «Arrow»!

Praca na znienawidzonego pracy. Tu nie ma co komentować — szanuj siebie.

Czekam windy. Jeśli można uruchomić po schodach — uciekajcie. Jest to przydatne, pouczające ;) i oszczędza wiele czasu w ciągu swojego życia.

Dojazd do centrum handlowego. Dotarcie w to miejsce trzeba pamiętać, że od tego stajesz się biedniejszy, grubsze, głupszy. A dzień tam bez sensu leci tak szybko, że wyjściowy spędzony w murach tej stajnie można nim nie liczyć. Można прийдете do domu напитые obsługujących wysokokalorycznych colą, наеденные popcornem ze sztucznym smaku, patrząc jakiś do bani (patrz wyżej), покатав kule do kręgli w pełnym szał, a jeszcze z dodatkiem niepotrzebnych rupieci, które można i z szafy-to nie ściągnie. I co najważniejsze, twoje dzieci będą cały dzień oddychać złym powietrzem przy sztucznym świetle — to zamiast natury.

Rozmowy z kobietami (dla mężczyzn) «z punktu widzenia logiki» :)

Masz coś do dodania? Nie wahaj się! ::)