Snow Leopard dobrze obsługuje starsze aplikacje

IrbisW 151-m wydaniu najlepszego rosyjskiego podcastu Radio-T dużo оговорилось o problemach Snow Leopard. Wydaje się jednak, że autorzy zagęszczonej farby. Wersja 10.6 systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard jest uważany za najbardziej optymalnie kompatybilny z innymi programami z wszystkich poprzednich. Problemów z aktualizacją do najnowszej wersji użytkownicy praktycznie nie występuje.

Według niektórych danych, zespół Apple bardzo starannie przygotowywała wydanie, testując zgodność SYSTEMU ze wszystkimi najbardziej popularnymi i dostępnymi aplikacjami, w tym warunkowo-bezpłatne (shareware). Jak tylko pojawiały się problemy z działaniem programów, twórcy od razu otrzymał o tym informację i możliwość «dopasowania» swoje aplikacje do Snow Leopard 10.6. Badania i rozwój aplikacji przeprowadzone przez twórców w ramach inicjatywy Apple Developer Program.

Mimo, że firma Apple nie zaproponowała użytkownikom w próbnej wersji beta nowego SYSTEMU operacyjnego, problemy z instalacją Snow Leopard były dość rzadkie.

W tym samym czasie, program BusinessWeek Stephen Уайлдстром (Stephen Wildstrom) uważa, że zespół Apple mogła uniknąć i tych małych problemów ze zgodnością SYSTEMU. Trzeba było opublikować wersję beta do testowania systemu główną masą użytkowników i przeprowadzić kontrolę zgodności wszystkich programów do produkcji Snow Leopard w sprzedaży. Tak zrobiła Microsoft, gdy pozwoliła pobierz kandydata do Win7. Wreszcie, warto dać twórcom więcej czasu na sprawdzanie aplikacji na zgodność z już gotowego SYSTEMU.

Rosyjskie sprzedaży «Śnieżnej pantery» rozpoczęły się 4 września. Przeszli, czy jesteś już na nową wersję systemu operacyjnego? Do czynienia czy z problemami?