Twipe: измение statusu wiadomości w Skype za pośrednictwem Twittera

Jeśli używasz Skype ‘ a dla głosowego i tekstowego komunikacji, to zauważyliście, że tam, jak prawie we wszystkich posłańców, jest komunikat stanu, który widzą wszystkie twoje kontakty, gdy ogląda swój kontakt-arkusz. Problem tylko w tym, że najczęściej jest zupełnie nie istotne lub po prostu nie jest używany przez użytkownika. Jeśli używasz systemu Twitter, to dla ciebie problem został rozwiązany i teraz, odpowiadając na pytanie Twitter «What are you doing?», można zmienić komunikat stanu Skype. Pomoże ci w tym mała софтинка Twipe.

Głównym zadaniem tego programu — siedzieć w zasobniku i przeciągnąć z telefonu (można i nie z waszego konta na Twitterze ostatni post i zainstalować go jako statusu wiadomości w Skype. Ponadto, jeśli używasz WinAmp do odtwarzania muzyki, to bieżący utwór będzie również montowany w komunikat stanu. Do wiadomości można dodać znacznik czasu, ale polecam tę «żeton» mogę tylko bardzo dokładny ludziom. ;)

2007-10-20_232540

Jedyny poważny problem Twipe — całkowite odrzucenie języka rosyjskiego. Jednak to nie przeszkadza korzystać z tego programu na KOMPUTERZE, z myślą, że ten problem obiecują naprawić.

Pobierz Twipe można tutaj.