U problemowych iMac pojawił się własną stronę internetową

Nowy iMac konsumenci bardzo czekali: Apple obiecał lepszą wydajność i lepszy wyświetlacz. Jednak, jak wiadomo, niektórzy z użytkowników, którzy wybrali sobie 27-calowy iMac z procesorem Quad-core i7, skarżyli się na problemy z nowymi maszynami, wśród których надбитый w dolnym lewym rogu ekranu i problem z włączeniem komputera.

pisnął

Te problemy, a także i niektóre inne (jak migających ekranów) były liczne. Sfrustrowani użytkownicy nawet stworzyliśmy osobną stronę poświęconą tym temacie: imac.squeaked.com. Na nim będzie i porównuje informacje z forów pomocy technicznej firmy Apple. Użytkownicy serwisu mają również możliwość podzielić się własnymi doświadczeniami korzystania z nowych iMac.

W tej chwili zasób pełen 280 wiadomości o problemach w pracy nowych iMac. Wśród nich – 178 publikacji o wyświetlaczu miga, 51 – o wadliwej wyświetlaczu, i 11 – o tym, że komputer się nie włącza. Warto przy okazji zauważyć, że Apple nie ignoruje skargi: uszkodzone iMac są zastępowane przez 10 dni.

O ile wiem, nieoficjalne dealerzy już dawno handlują nowymi аймаками w Rosji. Jeśli kupiłeś komputer do czynienia, czy z jakimiś problemami?