Kilka sposobów бекапить pocztę z programów lokalnych i internetowych почтовиков

Nie zważając na to, że używam Gmaila od początku 2004 roku i nigdy mnie nie zawiódł, jednak u mnie regularnie występował pomysł, aby zrobić kopię zapasową do przechowywania lokalnie. I to przy tym, że lokalnie ja 4 razy tracił całkowicie wszystkie dane z całego KOMPUTERA. Wraz z бекапом мейлбокса na Gmail wielkości 800Мб :) Jeśli nadal chcesz zrobić sobie taką kopię zapasową, wybierz dla siebie najbardziej wygodny sposób z wymienionych bloga MakeUseOf.com.

1

MailStore — narzędzie dla Windows, który pozwala robić бекапы nie tylko z internetowych pocztowych typu Gmail, a i wszystkich obsługujących rozładunek-mail przy użyciu protokołu POP lub IMAP. Może być również wykonany kopię zapasową z niektórych programów pocztowych, wśród których Outlook, Mozilla Thunderbirdб Windows Mail i inne. Program tworzy jeden archiwum, w którym można wyszukiwać (nawet w treści załączników), a także wykrywanie i usuwanie duplikatów załączników.

Ailstore-tworzenie kopii zapasowych-e-mail

2

GmailUploader — serwis internetowy, który pozwala wysłać dane poczty w Gmail, na przykład, do przeprowadzki w ten wspaniały serwis.

W Gmail-ładowarka-import

3

Amic Email Backup — zapisuje i przywraca na żądanie ustawienia profilu, wiadomości, książki adresowej, filtry wiadomości, podpisy, listy blokowanych odbiorców, itp. w takich programach pocztowych: MS Outlook, MS Outlook Express, Eudora, Pegasus, The Bat!, PocoMail, Netscape Messenger, Opera Mail, Incredimail.

A jak бекапите swoje klienty poczty e-mail i innych usług?