Najczęstsze błędy прохождящих wywiad zatrudnienia

Nie zawsze kandydaci palą na panewce z powodu braku wiedzy lub doświadczeń. Mówi o tym nie tylko moje osobiste doświadczenie, jak wywiad, ale i doświadczenie innych ludzi związanych z doborem personelu. Posiadanie wiedzy i doświadczenia same w sobie nie są znane w momencie wywiadu, dlatego bardzo ważne jest, aby być w stanie poprawnie się prezentować. Ale jeśli chcesz zawieść wywiad — oto nasze wskazówki:

  • Nigdy nie przygotować

    Wiesz, że wywiad już w przyszłym tygodniu, i podoba ci się oferowana praca, ale nawet nie myślisz o tym, żeby się przygotować, poznać kilka faktów na temat firmy lub zapamiętać inne związane z tym rzeczy. Dlaczego, masz wiedzę i doświadczenie, prawda? Zadowolenie z siebie — matka zniszczenia i psujesz swoje szanse dostać tę pracę.

  • Dostroić się do «wszystko mi jedno» Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną zaniedbany w ubraniu, zapomnij, aby dokumenty, które was o zabranie, promieniując siebie przekonanie, że tylko ci się ta praca i pasuje. Nie napinajcie się przy odpowiedziach na pytania specjalistów działu kadr — po co?
  • Bądź agresywny , Gdy ankieter myśli sprawdzić cierpliwość, zadając nudne i nieistotne pytania — nawet nie myśl dłużej. Zamiast uprzejmych odpowiedzi przejdź do brutalnej sposób mowy i перепалке.

    Teraz to na pewno nie wezmą: dlaczego pracodawcy niezrównoważony typ, który быдет oszukany przez chwile nawet płuc stresu?

  • Nie przestawaj wołać Wezwać pomoc emocje i nie przestawaj wołać do ciebie wziąć, by wzmocnić to jak najbardziej osobistymi rzeczami. Pracodawca od razu zrozumie jak ty siebie nie szanujesz i na pewno cię nie weźmie.
  • Mówcie źle o przeszłości dowódcy Rozwiń wszystko i nie żałujcie czarnych farb, kiedy będziesz malować swoją poprzednią pracę i szefa w odpowiedzi na pytanie o przyczyny poszukiwania pracy. Dodaj więcej barwnych epitetów i pracodawca na pewno uzna, że nie chodzi o szefowej.
  • Mówisz tylko o pieniądzach Wskazując przyczynę wyszukiwania, nie myśl nawet wspominać o coś innego niż pieniądze. Widząc twoje zaangażowanie rozmówcy nie pozostanie nic innego, jak przyznać się do was, pazernym typem, któremu nie zależy na firmę, w której jest umieszczony.

Skorzystaj z tych porad na własną odpowiedzialność i ryzyko, lub переиначте ich i zdobądź pracę swoich marzeń.

6 Błędy, Które Blew Up Your Job Interview [ by Jay White ]