Wskazówki dotyczące niezwykłego stosowania materiałów biurowych

Przyjrzyjmy się dziś bliżej na te materiały biurowe, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Być może istnieją inne sposoby ich użytkowania.

Скрепляйте dokumenty starym zszywacz Często istnieje potrzeba, aby tymczasowo połączyć dokumenty, aby w przyszłości można było bezbolesne dla nich ten spinacz usunąć. Na starych modeli zszywaczy istniała możliwość rozwinąć tylną obudowę na 180 stopni (pierwotne i odwrócony pozycji przedstawione na zdjęciach poniżej).

1 2

W rezultacie, to daje taki wynik (od góry łączy zwykły zszywacz, nieco poniżej zmienionym).

3

Oddziel podwieszane foldery zszywkami Jeśli twój archiwum zorganizowany w taki sposób, spinacze będą wielkimi pomocnikami w kształtowaniu struktury i podziale wiszących folderów.

4

Użyj zamiast zapięcia na zamek spinacz Nie zdziw się fakt, że spinacze są wymienione przez nas najczęściej. To świadczy tylko o jednym — ich duża funkcjonalność. Często na kurtce czy butach zepsuje się zamek, który tymczasowo zawsze jest w stanie zastąpić spinacz.

Pierz markerem sucho стирающим markerem. Do tego trzeba suchym markerem napisać na wierzchu permanentnego, a następnie napis uda się usunąć.

Zachowaj wszystkie kable razem To pomoże zrobić wszystko sam spinacz. Połącz końce wiecznie rozlewając kabli spinacza z czymś stojącym na biurku. Doskonale nadaje się lampa.

via Top 10 Office Supply Hacks