Opera Unite — jeszcze jeden sposób współpracy

Opera Unite — to nie tylko sposób na dzielenie się legalne, полулегальным i wcale nielegalnych treści, lub porozmawiać w swoim czacie. Możliwości usług, wraz z nową wersją norweskiego przeglądarki można użyć i w «pokojowych» celów.

opera-łączcie się

Na przykład zamiast organizacji hostingu różnego rodzaju usług dla małej grupy pracującej nad projektem, można tylko zostawić komputer włączony, uruchomić Opera i włączyć wszystkie potrzebne usługi.

Zawsze można prowadzić listę zadań:

Zadania

Tak, możliwości są dość ograniczone, ale to już twój samochód i ty, można powiedzieć, są niezależne od siebie. Ponadto, duże możliwości rzadko potrzebne.

Następnie można dyskutować o problemach w których mówiono już czatach, a także rysować na tablicy, подбираясь do prawdy:

deska

Możesz też zapłacić w publicznym, lub запароленный dostęp do plików, wybranego projektu:

file

No a aby otrzymywać pliki — plik inbox, i to ty decydujesz, jaki rozmiar ci pasuje:

plik skrzynki

Wspólna usługa — dobrze, ale jest jeszcze specjalny «dokumentalny» serwis niby oferuje taką samą funkcjonalność:

dokument kuriera

Ale w połączeniu z usługą synchronizacji otrzymasz możliwość utrzymać w dobrej kondycji zbiór dokumentów.

I w końcu, jeśli nie wyrzekniemy się formalny sposób — maskującą swój «lodówka» notatki z zadaniami:

lodówka

Nie wiem, jak często będę korzystać z tych usług — tylko czas pozwoli sprawdzić ich praktyczność. Ale wiem na pewno, że szybciej uruchomić podobne usługi zwykłego użytkownika jest po prostu niemożliwe.

Można wystawić na zewnątrz prototyp dla klienta, pokazać mu zdjęcia z sesji, film, zostawić drogę do wysyłania dużych plików od klienta, bez uciekania się do wątpliwych i zatłoczone reklamami usług serwisów… moim zdaniem, pozostawienie uruchomioną przeglądarkę — nie taka duża opłata za wszystkie zalety.