Skup się na głównym, a Stay Focusd ci pomoże

Istnieje sporo serwisów i wtyczek (szczególnie dla FF), które próbują uniknąć straty czasu na te lub inne непродуктивные aktywności. Teraz ta fala dostał się do Chrome. Za pomocą wtyczki, który dziś wam prezentujemy, można spróbować ograniczyć swój apetyt w zużyciu mediów społecznościowych lub innych hałdy śmieci w rodzaju serwisy informacyjne.

Plugin nazywa nic dziwnego — Stay Focusd. Niech i безграмотно, ale kogo to obchodzi w erę Flickr?

pobyt focusd

Jest on zainstalowany bez problemów, oczywiście — nie wymaga ponownego uruchomienia przeglądarki. Teraz, klikając na przycisk w тулбаре, zawsze można określić, że chcesz ograniczyć, a tak — zobaczyć, ile właściwie pozostało do czasu, dostępnym na tej stronie. Po zakończeniu czasu обломитесь, jeśli chcesz ponownie «czcić».

Takie podejście działa, ale do pewnego stopnia: występuje konieczność wykluczenia, w pracy, oczywiście i wyłącz plugin, obiecując lub nie obiecując sobie włączyć go przy pierwszej okazji na nowo. Pytanie, jak wiecie w swojej dyscyplinie, a nie w programie. Ale mieć narzędzie lepiej, niż nie mieć go, ponieważ plugin można polecić.

Choć sam wolę inną formę przypomnienia i trąca:

zadania programu Outlook

Napis, który widzisz, nie przeszkadza w mojej pracy z dowolnym z programów, jednak powolna, ale pewna zmiana jej koloru przypomina mi, że naprawdę muszę teraz zrobić, a ja, jak zwykle, skupiony na zadaniu. Całkowity zakaz stron internetowych, programów lub czegokolwiek innego na mnie nie działa. A oto dyskretną zwiększenie — działa dobrze.

Stay Focusd działa w Google Chrome.