Slick — komunikator dla urządzeń mobilnych

Lonely Cat Games, znane z takich swoimi popularnych opracowań dla platformy S60, jak ProfiMail, SmartMovie, kilka miesięcy już testują swój komunikator. Program, nie patrząc na swój alfa-status, okazuje się bardzo stabilna, ładna, szybka i wygodna.

Scr000001

Program może łączyć się za pomocą protokołu ICQ, MSN, Yahoo i AIM, że już wiele na początek. Połączenie dla wszystkich protokołów odbywa się szybko i bez problemów, na przykład tego Jimm, gdzie trzeba czekać na online statusu jednego ICQ znacznie dłużej. Statusy kontaktów są wyświetlane poprawnie.

Scr000006

Kontakt-arkusz obsługuje grupy, wyświetlanie dodatkowych zdarzeń serwisowych, na przykład, gdy ktoś ci pisze, albo wysłał wiadomość lub autoryzacji. Okno wiadomości ma zgrupowane w tabie, emotikony, toczy się historia wiadomości, który jest ładowany podczas otwierania czatu.

Scr000003

W menu jest wyświetlanie informacji o kontaktach, narzędzia do zarządzania grupami, statusami, protokołami, regulacja kolorów, liczenie ruchu, sprawdzanie aktualizacji programu. Komunikator można ukryć w tle, gdy nadejdzie wiadomość, na ekranie powstanie piękny dymek informacyjny, klikając który możemy ponownie dostać się do programu.

Scr000004

Obsługiwane platformy Symbian S60 3rd edition, Symbian S60, Symbian UIQ 3.0, Symbian UIQ i Windows Mobile. Pamięci program na moim N90 zjada mało, w tle siedzi dyskretnie, o wydarzeniach informuje dźwiękami i wyskakującymi przypomnienia, działa bardzo stabilnie i nie ma problemu z cyrylicą, jak w liście kontaktów, jak i w wiadomościach. Program jest bardzo piękna, jak i wszystko, co produkują te deweloperzy, bardzo mi się podobał, jestem z łatwością pożegnał się z innymi мессенджерами.

офсайт | pobierz