Analitycy dzielą się swoimi przemyśleniami odnośnie Apple Tablet

Dziennikarze CNN Money rozmawialiśmy z analitykami i ekspertami z branży technologicznej o szybkim hipotetycznej wkrótce tabletu od Apple. Większość z nich, nie przestając, śpiewają chwałę nowego produktu, ponieważ będzie ona nie tylko technologicznie, ale i elastyczność, co eliminuje potrzebę w wielu różnych urządzeń.

Analityk z ITIC Laura ДиДио (Laura DiDio), na przykład, poinformowała, że tablet od Apple będzie wyposażony w wydajny układ graficzny, dzięki któremu wywnioskować na ekranie obraz będzie lepszej jakości niż w iPhone i iPod touch. Jej zdaniem, urządzenie zostanie przedstawiony w kilku wariantach, być może nawet z modemem 3G, co pozwoli na korzystanie z Tabletu jako telefonu. Także, pani ДиДио zakłada obecność kamery, niezbędnych do prowadzenia wideokonferencji. To, nawiasem mówiąc, potwierdza ходившие latem pogłoski o tym, że model specjalny tablet będzie używany i do celów szkoleniowych.

Zdaniem analityków, tablet będzie wielofunkcyjny gadżet, zdolnym do dokonania rewolucji w dziedzinie przenośnych urządzeń, jak iPhone wywrócił rynek smartfonów. Za pomocą Apple Tablet będzie można i książki z magazynów czytać i korzystać z przestrzeni Globalnej Sieci, i grać. Wiele osób zakłada, że tablet zajmuje niszę między smartfonami i laptopami Apple. Analityk Piper Jaffray, Gene Munster (Gene Munster), twierdzi, że pierwszy rok po premierze tabletu będzie kupiony 2 mln takich urządzeń.

Podczas gdy plotki o Apple Tablet nie dają spokoju инсайдерам branży, sami pracownicy Apple skupiają się na rozwiązaniu swoje siły i uwagę. Steve Jobs (Steve Jobs), wychodzenie po transplantacji wątroby, priorytetem numer jeden dla zespołu Apple wyznaczył nowy мультсенсорный ekran, którego rozwój i zajmują się w Cupertino.