Apple potwierdziła prowadzenie tajemniczego wydarzenia

Firma Apple rozesłała przedstawicieli prasy i popularne mak-blog zaproszenia z napisem «Przyjdź zobacz na nasz wynalazek», potwierdzając w ten sposób przeprowadzenie specjalnego wydarzenia 27 stycznia. W zaproszeniu czytamy, że prezentacja odbędzie się w centrum kultury w Yerba Buena (Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco.

Oczekuje się, że kierownictwo firmy Apple, w końcu zaprezentuje publiczności długo oczekiwany tablet Apple Tablet. Wśród związanych z nowością plotek – współpraca z Verizon Apple, nowy zestaw dla programistów do tabletu, oryginalne cechy interfejsu użytkownika i tak dalej. Niektórzy uważają, że tablet będzie pomagać w promowaniu elektronicznych książek i czasopism w formacie cyfrowym. Inni – że będzie on przeznaczony do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Wkrótce staje się jasne, że z tej informacji było plotek, a co prawdziwymi założeniami. Ponadto, ponieważ pracownicy z Cupertino zażądali od deweloperów przygotować się do prezentacji demo wersje swoich aplikacji w formacie dla urządzeń o wysokiej rozdzielczości ekranu, należy spodziewać się, że występ będzie jasne i poznawczym.

FoxNews pisze, że oprócz tabletu Apple pokaże nową wersję pakietu iLife 2010, a także iPhone ‘ a 4. I jeśli w iLife jeszcze można uwierzyć, przesłanek do iPhone 4 jak nie ma tak wiele. Znane twórcy żadnych dowodów nie stwierdzono w SDK.

Macradar 27 stycznia będzie prowadzić tekstową relację, w trakcie której będziemy rozdawać nagrody. Będziemy zadowoleni, jeśli dołączysz do nas ;-) przy Okazji, na co czekasz od nadchodzącego wydarzenia? Czy wierzycie w nowy iPhone, iLife, Macbook Pro oraz tablet?