Apple przeprowadziła poważną aktualizację oprogramowania elementem swojego «żelaza»

Apple wydała kilka aktualizacji wbudowanego oprogramowania dla swoich komputerów. Wśród апдейтов są następujące:

  • Aktualizacja firmware SuperDrive w wersji 3.0, przeznaczony do obniżenia poziomu hałasu, który jest produkowany napęd dysków optycznych w komputerach Mac podczas uruchamiania systemu lub po wyjściu z trybu uśpienia.
  • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego interfejsu EFI 1.4, mających na celu zmniejszenie poziomu hałasu, który jest produkowany napęd dysków optycznych w laptopach MacBook podczas uruchamiania systemu lub po wyjściu z trybu uśpienia.
  • Aktualizacja klienta AirPort 2009-002, który jest zalecany dla wszystkich komputerów Macintosh z zainstalowanym na nich systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard w wersji 10.6.2. Rozwiązuje problemy z włączeniem/wyłączeniem AirPort po aktualizacji SYSTEMU do wersji Snow Leopard, z zerwaniem połączenia sieciowego po wyjściu z trybu uśpienia na żądanie i niemożności stworzyć sieć między dwoma komputerami, a także problemy z organizacją wspólnego dostępu do Internetu na komputerach MacBook, MacBook Pro i Mac mini.
  • Aktualizacja firmware MacBook Pro EFI 1.8, mających na celu zmniejszenie poziomu hałasu, który jest produkowany napęd dysków optycznych w laptopach MacBook Pro podczas uruchamiania systemu lub po wyjściu z trybu uśpienia.

Aktualizacja, jak zwykle, z pomocą programu Software Update.